Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.
Ok

Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a hodnotný darček od nás 


Úvod »Novinky» Tribal Soul (Indiánska duša) Biela Šalvia + Levanduľa


    

Tribal Soul (Indiánska duša) Biela Šalvia + Levanduľa

vonné tyčinky

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 709
naša cena bez DPH : 3,25 EUR
naša cena s DPH (20 %):
3,90 EUR

Vonné Tyčinky Tribal Soul - Biela Šalvia + Levanduľa sú vyrobené ručne v Indii. Prekrásne balenie s ružovými pierkami. 

Tribal soul - v preklade znamená Kmeňová duša - tieto vonné tyčinky sú vyrobené z prírodných čistiacich rastlín, ktoré pôvodné národy Severnej Ameriky považovali za posvätné. Začali tradíciu spaľovania týchto zväzkov sušených listov počas svojich obradov čistenia a uzdravovania, aby vyčistili priestor alebo osobu od všetkých negatívnych energií.

 • Biela šalvia (White Sage - Salvia Apiana) je domorodým obyvateľstvom Severnej Ameriky považovaná za posvätnú už tisíce rokov, používa sa na zahnanie zlej energie, čistenie priestorov a osôb technikou vydymovania. Levanduľa, známa svojimi liečivými vlastnosťami, ako aj ochranou a očistou, symbolizuje čistotu a jasnosť. Funguje na upokojenie ľudí tým, že obnovuje emocionálnu rovnováhu, otvára srdcovú čakru a priťahuje láskyplnú energiu. Čerstvá zemitá biela šalvia a sladká bylinková levanduľa sa v týchto tyčinkách spájajú a prinášajú vysoko aromatický zážitok, vytvárajú pokojnú, harmonickú atmosféru a umožňujú väčšiu relaxáciu.

Každá tyčinka horí cca 35 minút.

V balení cca 13 ks.

Hmotnosť 15g

Použitie: Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

 • Ručná výroba v Indii
 • Nepoužíva sa detská práca
 • Nepoužívajú sa žiadne vedľajšie živočíšne produkty
 • Šetrné k životnému prostrediu 
 • Balenie z recyklovateľného papiera
 • Netoxické

Upozornenie: Tyčinka nesmie byť umiestnená pri a na horľavých materiáloch a v dosahu malých detí a ani v dosahu zvierat. Použite stojan na vonné tyčinky a uistite sa, že popol padá na stojan na to určený a nehrozí nebezpečenstvo vzniku požiaru! Nenechávajte horieť a dymiť bez dozoru.

OTEzYWViN