Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a hodnotný darček od nás 

TOVAR V AKCII

naša cena 65,70 EUR
skladom
naša cena 39,00 EUR
skladom
naša cena 12,70 EUR
skladom

KONTAKTY

Anjelske kamene s.r.o.
Muškátová 38
821 01 Bratislava
tel: +421 903 223 722
napíšte nám
IČO: 52872947
DIČ: 2121224270

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 5,90 EUR
skladom
naša cena 7,00 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi 41% Celkom fajn 33% Nie príliš 12% Vôbec 14%

Zrieknutie sa zodpovednosti
Zrieknutie sa zodpovednosti

Toto zrieknutie sa zodpovednosti sa vzťahuje na všetky informácie alebo produkty predávané spoločnosťou Anjelské kamene.

  • My v Anjelských kameňoch úprimne veríme v to, že každý z našich výrobkov prejaví pozitivitu a láskyplnú energiu vo vašom živote, mysli, tele a duchu.
  • V Anjelských kameňoch cítime, že kryštály môžu dopĺňať iné terapie a podporovať našu celkovú pohodu.  Liečenie kryštálmi by sa malo používať ako súčasť holistického liečebného plánu.
  • Kryštály by sa nemali používať ako náhrada lekárskeho ošetrenia. Informácie v eshope, na stránkach sociálnych médií pod hlavičkou Anjelské kamene sú metafyzickej povahy a netvrdia, že liečia a nemali by sa považovať za náhradu konvenčnej medicíny.  
  • Aj keď sa všeobecne verí, že minerály, polodrahokamy majú jednu alebo viac liečivých vlastností, či už fyzických, psychických, emocionálnych alebo duchovných, to nezaručuje, že zažijete alebo budete mať úžitok z týchto vlastností alebo produktov predávaných spoločnosťou Anjelske kamene.
  • Upozorňujeme, že účelom nie je poskytnúť vám žiadne konkrétne rady týkajúce sa vášho zdravia alebo psychickej pohody. Informácie na našej webovej stránke pochádzajú z našich vlastných skúseností a z výskumov, kníh, článkov a bežne dostupných informácií. Vyjadrujú iba naše názory a mali by slúžiť iba ako váš láskavý sprievodca. Pre lekársku pomoc sa obráťte na svojho lekára a požiadajte o odborný názor.
  • Všetky informácie, ktoré dostanete, či už ústne, písomne ​​alebo elektronicky, týkajúce sa kryštálov a kameňov zakúpených od spoločnosti Anjelske kamene, by mali byť chápané v kontexte vyššie uvedeného.

Prajeme vám pokojnú myseľ a srdce naplnené láskou

Anjelské kamene

OGE0OGE