Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

Doprava zdarma od 80€ a k tomu hodnotný darček od nás ♥ 

TOVAR V AKCII

bežná cena 39,00 EUR
naša cena 33,70 EUR
skladom
bežná cena 17,00 EUR
naša cena 14,90 EUR
skladom
bežná cena 15,00 EUR
naša cena 13,90 EUR
skladom

KONTAKTY

Anjelske kamene s.r.o.
Muškátová 38
821 01 Bratislava
tel: +421 903 223 722
napíšte nám
IČO: 52872947
DIČ: 2121224270

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 15,00 EUR
skladom
naša cena 13,00 EUR
skladom
naša cena 15,00 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi 38% Celkom fajn 31% Nie príliš 15% Vôbec 16%

Zrieknutie sa zodpovednosti
Zrieknutie sa zodpovednosti

Toto zrieknutie sa zodpovednosti sa vzťahuje na všetky informácie alebo produkty predávané spoločnosťou Anjelské kamene.

  • My v Anjelských kameňoch úprimne veríme v to, že každý z našich výrobkov prejaví pozitivitu a láskyplnú energiu vo vašom živote, mysli, tele a duchu.
  • V Anjelských kameňoch cítime, že kryštály môžu dopĺňať iné terapie a podporovať našu celkovú pohodu.  Liečenie kryštálmi by sa malo používať ako súčasť holistického liečebného plánu.
  • Kryštály by sa nemali používať ako náhrada lekárskeho ošetrenia. Informácie v eshope, na stránkach sociálnych médií pod hlavičkou Anjelské kamene sú metafyzickej povahy a netvrdia, že liečia a nemali by sa považovať za náhradu konvenčnej medicíny.  
  • Aj keď sa všeobecne verí, že minerály, polodrahokamy majú jednu alebo viac liečivých vlastností, či už fyzických, psychických, emocionálnych alebo duchovných, to nezaručuje, že zažijete alebo budete mať úžitok z týchto vlastností alebo produktov predávaných spoločnosťou Anjelske kamene.
  • Upozorňujeme, že účelom nie je poskytnúť vám žiadne konkrétne rady týkajúce sa vášho zdravia alebo psychickej pohody. Informácie na našej webovej stránke pochádzajú z našich vlastných skúseností a z výskumov, kníh, článkov a bežne dostupných informácií. Vyjadrujú iba naše názory a mali by slúžiť iba ako váš láskavý sprievodca. Pre lekársku pomoc sa obráťte na svojho lekára a požiadajte o odborný názor.
  • Všetky informácie, ktoré dostanete, či už ústne, písomne ​​alebo elektronicky, týkajúce sa kryštálov a kameňov zakúpených od spoločnosti Anjelske kamene, by mali byť chápané v kontexte vyššie uvedeného.

Prajeme vám pokojnú myseľ a srdce naplnené láskou

Anjelské kamene

MjNlN2I