Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

♥ Doprava zdarma od 80€ a hodnotný darček od nás k tomu ♥ 

TOVAR V AKCII

naša cena 58,65 EUR
skladom
bežná cena 15,90 EUR
naša cena 14,32 EUR
skladom
bežná cena 59,90 EUR
naša cena 53,90 EUR
skladom

KONTAKTY

Anjelske kamene s.r.o.
Muškátová 38
821 01 Bratislava
tel: +421 903 223 722
napíšte nám
IČO: 52872947
DIČ: 2121224270

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 17,90 EUR
skladom
naša cena 27,00 EUR
skladom
naša cena 19,00 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi 36% Celkom fajn 31% Nie príliš 16% Vôbec 17%

Doprava a platba
DOPRAVA A PLATBA

Dopravca : Slovenská pošta a.s.

 • Poštovné a balné v rámci Slovenskej republiky - Dopravca Slovenská pošta a.s.

Všetky zásielky sú zasielané službou EXPRES zásielka (doručenie na druhý pracovný deň). Zákazník si vyberie doručenie kuriérom Slovenskej pošty, v tom prípade mu bude vopred doručený email, sms a v deň doručenia zavolá aj samotný kuriér. Platba je možná v hotovosti priamo kuriérovi.

Ak si zákazník vyberie službu balík na poštu (viac ako 1400 pobočiek pošty), alebo do balíkoboxu, priamo na mape v eshope si podľa PSČ môže zvoliť poštu, alebo balíkobox. Zoznam balíkoxov nájdete tu: BalíkoBOX Na vloženie balíka do BalíkoBOXu vás upozorní Slovenská pošta SMS správou s unikátnym PIN kódom. V prípade balíka na dobierku vám pošle aj údaje o výške dobierky. Balík vás v BalíkoBOXe počká 3 dni od doručenia správy. Na displeji BalíkoBOXu zadajte unikátny PIN kód na otvorenie schránky. Ak ste si objednali balík na dobierku, zaplatíte zaň platobnou kartou priamo v termináli BalíkoBOXu.

zásielka

platba vopred na účet, alebo platba platobnou kartou platba na dobierku

balík na poštu, alebo do balíkoboxu

3,80 €

 5,10 €

expres kurier

4,50 €

6 €

 • poštovné a balné Česká republika 

zásielka

platba vopred na účet, alebo platba platobnou kartou
0 - 1 kg

6,50 EUR

Dopravca PACKETA Slovakia s.r.o.

 • Poštovné a balné v rámci Slovenská republika - PACKETA Slovakia s.r.o.

Podľa výberu zákazníka bude doručená zásielka na výdajné miesto, či Z-Box, ktoré si sám navolí na mape v pokladni.

zásielka

platba vopred na účet, alebo platba kartou

doručenie na výdajné miesto 3,90 EUR

 • poštovné a balné Česká republika 
zásielka platba vopred na účet, alebo platba kartou
doručenie na výdajné miesto 4,90 EUR

 • Zákazníkom dodáme tovar aj do zahraničia. Platba bude možná iba prevodom na účet v banke (účet vo FIO banka IBAN SK2283300000002501818459), alebo platbu platobnou kartou prostredníctvom ComGate Payments, a.s.  Informácie o platbe vám prídu po vyhotovení objednávky na email, poštovné je podľa taríf Slovenskej pošty.
 • Faktúru odosielame emailom. Pokiaľ si žiadate papierovú tlačenú verziu, kontaktujte nás prosím emailom na info@anjelskekamene.sk

PLATOBNÉ PODMIENKY

 • Neponúkame možnosť osobného odberu a platby v hotovosti priamo Predávajúcemu
  Prevzatie prebieha iba u dopravcu ( resp. na odbernom mieste Dopravcu).

 • Platba na dobierku
  Ak si zvolíte formu platby na dobierku, bude Vám tovar dodaný prostredníctvom Packety alebo prepravcom Slovenská pošta (podľa výberu kupujúceho). Za tovar sa platí doručovateľovi. Platba na dobierku je možná iba v rámci doručovania na území Slovenskej Republiky. Zásielky do zahraničia (vrátane CZ) zasielame iba pri platbe vopred prevodom alebo uhradením kartou cez platobnú bránu.
 • Platba bezhotovostne prevodom na bankový účet Predávajúceho
  Ak si zvolíte formu platby prevodom na bankový účet, za tovar zaplatíte na bankový účet Predávajúceho (účet vo FIO banka IBAN SK2283300000002501818459), a to ešte pred samotným dodaním tovaru. Pokiaľ zvolíte v objednávke tento spôsob platby, úhradu vykonáte na základe záväznej objednávky, ktorá je Vám doručená e-mailom s informáciami potrebnými na prevod peňazí: číslo účtu, IBAN, meno obchodníka, presná čiastka. Na uľahčenie môžete na platbu využiť aj vygenerovaný QR kód v objednávke. Záväzok kupujúceho uhradiť kúpnu cenu je splnený okamihom pripísania príslušnej kúpnej ceny na bankový účet Predávajúceho. Lehota na uhradenie kúpnej ceny je 5 pracovných dní odo dňa zaslania e-mailu s informáciami o platobných podmienkach. Po pripísaní finančných prostriedkov v prospech bankového účtu Predávajúceho bude Kupujúci informovaný o odoslaní objednávky. Ak Predávajúci neobdrží od Kupujúceho takúto platbu riadne a včas, je oprávnený od kúpnej zmluvy odstúpiť. 
 • Platobná brána ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/
  Ak si zvolíte formu platby platobnou kartou zaplatíte pohodlne a bezpečne svojou platobnou kartou, a to ešte pred samotným dodaním tovaru. Záväzok Kupujúceho uhradiť kúpnu cenu je splnený okamihom pripísania príslušnej kúpnej ceny na bankový účet Predávajúceho. Po pripísaní finančných prostriedkov v prospech bankového účtu Predávajúceho bude Kupujúci informovaný o odoslaní objednávky. Ak Predávajúci neobdrží od Kupujúceho takúto platbu riadne a včas, je oprávnený od kúpnej zmluvy odstúpiť. Obyčajne sa platba považuje za úspešnú ihneď po stiahnutí peňazí z účtu kupujúceho. 

Pre prípadné otázky ohľadom platby, prípadné reklamácie platby sa môžete spojiť priamo so spoločnosťou ComGate Payments, a.s.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 • pri objednávke nad 80€ - je poštovné zdarma

UPOZORNENIE: Oznam o odoslaní zásielky vám je doručený formou automatického emailu v deň odoslania. Obsahuje informáciu o tom, že zásielka bola zaslaná a tak vám bude doručená v priebehu niekoľkých dní ( SR 2 až 4 dni), (ČR 3 - 6 dní), v prípade, že po tomto termíne zásielku nedostanete, prosím kontaktujte nás prostredníctvom emailu, SMS, alebo správou cez fb stránku čo najskôr, aby sme predišli opakovanému odosielaniu zásielky (ktoré je v zmysle obchodných podmienok spoplatnené). Zásielky sa vám snažíme zasielať hneď ako to je možné, max. do 5 pracovných dní po objednávke (dobierka), alebo úhrade objednávky. 

 

 Cenník dopravy platný od 23.7.2023

YWYyNTJhMT