Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

♥ ŠTEDRÉ VIANOCE! Krištáľ ako darček ku každej objednávke. Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ ♥ 


Úvod »Novinky» Aragonit modrý guľa


        

Aragonit modrý guľa

449 g

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 1112
naša cena:
57,00 EUR (nie sme platcovia DPH)

Veľká guľa z modrého aragonitu, ktorý sa zvykne nazývať aj karibský kalcit. Je to pre jeho kresbu, ktorá pripomína tú najkrajšiu karibskú pláž s tyrkysovým morom. Guľa je vo veľkosti 7,4 cm. Extra kvalita s krásnou kresbou, rôznymi dutinkami s kryštálikmi, ktoré tvoria jedinečný a unikátny kus. Kupujete konkrétny kus na fotografii.

  • Modrý aragonit je odroda tyrkysovo modrej odrody minerálu uhličitanu vápenatého, ktorá sa v ortorombickom kryštalickom systéme tvorí s ihlovými kryštálmi. Modrý aragonit sa zvyčajne vytvára fyzikálnymi a biologickými procesmi vrátane zrážok zo sladkovodného a morského prostredia. Modrý aragonit možno nájsť najmä v španielskom Aragone, podľa čoho bol pomenovaný. Nachádza sa okrem iného aj v Nemecku, Škótsku, Namíbii, Anglicku, Taliansku, Francúzsku a USA. Modrý aragonit je dodávaný v rôznych odtieňoch modrej. Líši sa od svetlo modrej, ktorá vyzerá takmer biela, až po hlbšie modré odtiene.
  • Modrý aragonit zmierňuje emócie. Modrý aragonit vás tiež inšpiruje k zodpovednosti. Inšpiruje vás tiež k tomu, aby ste mali pokorné srdce, ktoré vám pomôže prijať všetky vaše nedostatky. Tento úžasný kameň je kameňom krčnej čakry, ktorý podporí všetky typy komunikácie, najmä komunikáciu, ktorú dostanete od svojho vyššieho Ja a od vašich duchovných sprievodcov. Postará sa o váš vlastný fyzický a duchovný rast a povedie vás, ako môžete lepšie komunikovať so svetom. Modrý aragonit je tiež silným kameňom duchovného videnia. Vo vašom živote prinesie viac radosti a optimizmu a uzdraví vaše emócie.
  • Tento kameň môže byť prospešný pri liečbe zranení, ako sú zlomené kosti alebo poškodenie nervov. Modrý aragonit môže tiež pomôcť pri liečbe chronickej únavy a dokonca aj vypadávania vlasov. Môže byť veľmi prospešný pri liečbe nespavosti. Tento kameň prináša vodnú energiu, ktorá je prospešná v severnej časti vášho domu, miestnosti alebo kancelárie.

  • Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.
  • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

YmJiNjk3N2