Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »MALA - Jógové doplnky» Mala Mystická kráska


    

Mala Mystická kráska

japa mala s budhom

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 267
naša cena:
24,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Mystická aura svetlá
265
Mystická aura svetlá
skladom
naša cena 9,90 EUR

Japa mala zo 108 korálok opalitu a sklenených korálok morskej panny.

Táto japa mala je očarujúca na prvý pohľad. Je zložená zo sklenených korálok nazývaných morská panna. 8 mm korálky sú fasicinujúce svojou dúhovou farbou, ktorá sa mení ak na korálku dopadá svetlo. Tiež sú známe ako Mystická Aura.

Japu malu dopĺňajú korálky z opalitu.

 • Opalit je syntetický kameň (respektíve sklo) niekedy nazývaný aj opaleskujúci fluorit alebo purpurový opál. Typická je pre neho mliečna dúhová farba.
  Obsahuje oxid kremičitý, patrí medzi tzv. Transformátory, čím nachádza využitie v podpore schopnosti zmeniť svoj život, danú situáciu, vzťahy a plány do budúcnosti.
  Harmonizuje tretie oko a korunnú čakru, vyrovnáva sily Jin a Jang, teda temnotu a svetlo, dva doplňujúce sa opaky spojené do jedného celku. Jin symbolizuje ženskosť, tmu a pasívnu silu a Jang symbolizuje mužnosť, svetlú a tvorivú silu.
 • Opalit má jemnú energiu, je vhodný pre meditáciu. Používa sa na zlepšenie komunikácie na všetkých úrovniach, najmä duchovnej. Pomáha odstrániť blokády čakier a meridiánov, podporuje vytrvalosť a odvahu hovoriť o vlastných skrytých pocitoch.
 • Opalit je považovaný za kameň pokoja, je vhodný pre tlmenie depresie a úzkosti a kameňom lásky, vhodný pre upevnenie vzájomných romantických vzťahov a vernosti.
  Používa sa pre zvýšenie sebavedomia, zmyslu pre hodnotu a pochopenie zmysle bytia, pre schopnosť čeliť obavám, prináša pokoj a vyrovnanosť.
 • Je tradičným kameňom pre posilnenie vôle žiť a užívať si života.
 • Je kameňom obchodníkov, ako talizman pre zhromažďovanie peňažného bohatstva.

Mala je fotená za priameho svetla a farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Nakupujte s dôverou.

NGE1YTY