Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »MUŽI» Býčie oko, Tigrie oko, Sokolie oko


        

Býčie oko, Tigrie oko, Sokolie oko

top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 397
naša cena:
11,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Unisex náramok z Tigrieho, Sokolieho a Býčieho oka pôvod kameňa JAR/Botswana.

Vo vzájomnej kombinácii tieto kamene pôsobia na zlepšenie komunikácie, pre lepšie vyjadrovanie, pomáhajú pri verejných prejavoch, proti tréme, dodávajú silu a sebavedomie, podporujú duchaprítomnosť, uzemňujú. Všetky majú priaznivý účinok na zrak (fyzický aj vnútorný).

  • Býčie oko pomáha vyrovnať sa s ťažkými situáciami a koncentruje energiu. Aktivuje optimizmus a vieru v zlepšenie, čím znásobuje silu a vitalitu. Býčie oko nám ukazuje, že život je v neustálom pohybe. Vyzýva nás k tomu, aby sme sa ničoho nebáli a šli stále ďalej. Býčie oko je veľmi nápomocné pri verejnom vystupovaní, prejavoch a prezentáciách, pretože podporuje sebavedomie. Býčie oko sa používa pri liečení ochorení hrdla, očí, rozmnožovacích orgánov. Vyrovnáva jangovú a jinovú energiu. Napomáha tráviacemu traktu, zlepšuje vyrovnanie chrbtice a prospieva zlomeným kostiam. Zvyšuje telesnú silu. Podporuje fyzickú vitalitu a pomáha nám vytvoriť si zdravé návyky v oblasti stravovania a cvičenia.
  • Sokolie oko pripomína dúhovku oka. Je to vynikajúci kameň k liečeniu pozemskej energie a k uzemňovaniu. Posiľňuje a povzbudzuje fyzické oko. Zvyšuje jasnovidecké schopnosti a intiuíciu. Zvyšuje mentálne schopnosti. Upevňuje sebadôveru a vlastnú identitu. Podporuje v nás objektivitu, flexibilitu a toleranciu. Pomáha nám vidieť a brať samých seba so všetkým aj s pozitívami a negatívami. Pomáha nám získať stratenú rovnováhu perspektívy, poskytuje nám nadhľad. Sokolie oko je nápomocné pri ochorení pľúc, pri astme, pri hormonálnych poruchách, nervozite, triaške, lieči zrak, očné problémy, mierni migrény a bolesti hlavy.
  • Tigrie oko dodáva sebavedomie a odvahu, pomáha riešiť prehnanú sebakritiku, problémy spojené s neschopnosťou uznať vlastnú cenu a zablokované schopnosti. Upozorňuje na chyby, ktoré je potrebné prekonať a pritom pomáha rozoznať vlastné nadanie. Uzemňuje, posilňuje schopnosť sústrediť sa.


8 mm guličky minerálov sú navlečené na pevnej gumičke. Veľkosť je 19 - 20 cm, vhodná aj pre pánov.

Kamienky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Šperky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

ZjU0Nj