Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

♥ Doprava zdarma od 80€ a hodnotný darček od nás k tomu ♥ Do vypredania nálepky ku každej objednávke


Úvod »ORGONIT» Rubelit - Červený turmalín v kvalite AA


    

Rubelit - Červený turmalín v kvalite AA

surový kameň 966 g

novinka akcia

skladom

 

Transparentná história cien
Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 260
naša cena:
58,65 EUR (nie sme platcovia DPH)

Prekrásny surový kus rubelitu (v kremeni) v kvalite AA pôvod Brazília, ktorý sme pre vás osobne vybrali má rozmery 966g, 12 x 11.4 cm. Bude ozdobou vašej zbierky.

Kupujete produkt na fotografii!

Rubelit je veľmi nápadný a oslnivý drahokam z pestrej rodiny turmalínov.  Rubelit je tiež známy ako červený turmalín, ale nie všetky kamene červeného turmalínu sa nazývajú rubelit. Toto meno dostanú iba tie najživšie a najviac nasýtené kamene.

 • Rubelit patrí medzi najdrahšie a najcennejšie kamene z druhu turmalínov. 
 • Keď pracujete s energiami tohto kameňa, budete milovať to, čo robíte, a budete robiť to, čo máte radi. Objavíte svoju vášeň pre rôzne veci a posilníte svoj záväzok žiť tak najlepší životRubelit naplní váš život energiami nezávislosti, spontánnosti a vynaliezavosti. Podporí kreativitu a umožní vám odhodlane a vytrvalo pracovať.
 • Rubelit predstavuje druh lásky, ktorá prechádza veľmi hlboko. Presahuje lásku, ktorú zdieľate vo svojich ľudských vzťahoch, je to ten druh, ktorý siaha do vesmíru! Tento kameň pomôže zvýšiť tok energie vašich životných síl. Budete sa cítiť absolútne najlepšie a budete sa cítiť, akoby ste dosiahli takmer čokoľvek. 
 • Energie tohto kameňa môžu liečiť vaše fyzické, emocionálne a duchovné telo . Odstráni všetko, čo vás trápi, alebo vás desí. Rubelit vám poskytne emocionálnu podporu, ktorú potrebujete, keď sa cítite osamelí alebo izolovaní.
 • Harmonizuje tiež vaše ženské energie, aby vám pomohol prekonať vaše osobné výzvy. Tento kameň tiež vylúči vaše tendencie vždy hrať rolu obete. Pripomína vám to vnútornú silu, ktorú vlastníte, a ukáže vám, ako ju môžete využiť za rôznych okolností.
 • Tento kameň bude pracovať na vyčistení komunikačných kanálov s osobou, ktorú milujete.
 • Čestná a uctivá komunikácia s osobou, ktorú milujete, je často jasným riešením vašich problémov.
 • Rubelit sa bude zaoberať aj stratou libida, pretože tento kameň vám pomôže uvoľniť všetky napätia v tele, ktoré spôsobujú , že nemáte náladu na fyzické prejavy lásky. 
 • Tento kameň pomôže zvýšiť vašu túžbu žiť a podporí inšpirovaný život a interakciu s ostatnými ľuďmi!
 • Meditácia s Rubelitom tiež pomôže vybudovať vašu dôveru a zvýšiť vašu sebaúctu. Rubelite je kryštálom lásky a krásnych inšpirácií. Vyžaruje energiu bezpodmienečnej lásky.
 • Má tiež schopnosť obnoviť lesk vašich nechtov a vlasov. Energie nachádzajúce sa v rubellite sú dobré pre srdce a prospešné pre reprodukčný systém. Rubelit môže liečiť bolesti chrbta a je tiež užitočný pri liečbe tráviaceho systému, ako aj pečene, sleziny, pľúc a pankreasu. 
 • Môže stimulovať krvný obeh a vyvážiť štruktúru žíl a krvných ciev. To dáva zmysel, keď uvažujete o alternatívnom názve tohto kameňa - Červený Turmalín. V kryštálovom liečení a celkovo v duchovnosti je červená farba vitality a, samozrejme, prietoku krvi.
 • Tento kryštál okrem toho, že pomáha vášmu krvnému obehu, môže tiež pomôcť energetickým centrám vášho tela distribuovať celkove vitalitu. Inými slovami, vaše úrovne energie sa stanú konzistentnejšími každý deň a nie stále sa opakujúcim vzostupom a pádom energie, pretože dnes toho ľudia musia veľa vydržať.
 • Červená je tiež farbou vášne, a to vás tiež povzbudí - Rubelit je úžasný, keď vám pomáha každý deň čeliť pozitívnym pohľadom na vec. Boli by ste prekvapení, čo tento pozitívny pohľad môže urobiť pre vaše fyzické zdravie!
 • Pri umiestnení doma alebo v kancelárii môžete neutralizovať nepriaznivé účinky počítačov, mikrovlniek a iných elektronických zariadení.  Môžete ho umiestniť do južnej časti svojej izby, domácnosti alebo kancelárie. Využite energiu rubelitu na zvýšenie pozitívnych vibrácií a na potlačenie negatívnych. 
 • Vyrovnávacie vlastnosti tohto kryštálu vám pomôžu cítiť sa viac zakorenení a zakotvení. Tiež vás povzbudí, aby ste sa spojili s prírodou. Môžete to urobiť tak, že idete von do najbližšieho parku, jazera, lesa, s rubelitom v ruke.
 • Keď chcete prekonať pracovné problémy, majte vo svojej kancelárii kúsok rubelitu.
 • Je to veľmi podporný kameň, keď prechádzate prechodným obdobím alebo keď sa vyrovnávate s novými udalosťami.
 • Pomôže vám vzdať sa opakujúcich sa vzorcov správania a prijať nové.
 • Rubelit otvorí vašu srdcovú čakru. Ak to dovolíte, poskytne vám silný katalyzátor vo vašom vlastnom emocionálnom uzdravení.
 • Zvýši vaše vibrácie a zladí vaše vedomie so zdrojom, s vašou kozmickou inteligenciou a s vyššou silou. Rubelit vás ubezpečí, že ste milovaní a nikdy nebudete sami!

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý sa líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

OWY0NjhmZ