Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

♥ Doprava zdarma od 80€ a hodnotný darček od nás k tomu ♥ 


Úvod »DETI» Krištáľová sada na liečenie


    

Krištáľová sada na liečenie

4 ks surových krištáľových špicov

novinka top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 026
naša cena:
13,00 EUR (nie sme platcovia DPH)

Pre niektorých ľudí je kryštál iba krásny kameň. Mineralógia uvádza, že kryštál je rovnorodé pevné teleso s pravidelnou štruktúrou atómov, molekúl a iónov. Avšak ten, kto ich dokáže vnímať nielen z pohľadu materialistického sveta, vie veľmi dobre, že kryštále nie sú iba krásne a pevné látky. Vďaka ich bezchybnej štruktúre majú kryštále stálu a pravidelnú vibráciu. Práve pre túto vlastnosť sa už stáročia využìvali pri liečení a dodnes je kryštálová terapia založená na týchto blahodárnych účinkoch. Tieto jedinečné vibrácie kryštálov vie vnímať naše telo rovnako ako aj duša, dokážu sa prepojiť s touto energiou. Toto je podstata kryštálovej terapie. Rozličné kryštále majú priaznivé vplyvy na jednotlivé duševné stavy, príznaky, choroby. Sú to práve kryštále, ktoré sú schopné napraviť nesprávny tok prúdenia energií v čakrách. Amulety, talizmany alebo šperky zdobené kryštálmi sú v podstate takisto formou kryštálovej terapie.

4 kusy surových krištáľových špicov veľkosť 2,5 cm až 4 cm určeného na liečenie, pôvodom z Brazílie, odkiaľ pochádzajú tie najkvalitnejšie a najčistejšie kusy krištáľu. Základná výbava pri práci s energiou, či už na vlastné liečenie, alebo na liečenie všetkého čo ma vibráciu - ľudia, zvieratá, rastliny ..

Sadu dodávame v organzovom vrecúšku.

 • Krištáľ je kameň kameňov. Symbolizuje čisté Božie "biele" svetlo. V starom Grécku sa verilo, že ide o skamenelý ľad svätých vôd. Krištáľ je označovaný ako kameň duchovného poznania, čistoty a dokonalosti nadhľadu. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie.
 • Je to univerzálny kameň, ktorý možno naprogramovať, aby na seba prevzal vlastnosti hociktorého iného kameňa. Navyše má silné vlastné pôsobenie – používa sa na všetky druhy liečenia a podpory, spája nás so všetkými rovinami spirituálneho života a preto ho je možné použiť pri komunikácii s inými svetmi. Sám o sebe sa spája s korunnou čakrou, ale funguje na všetkých čakrách a tak ho možno použiť ako náhradu niektorého z čakrových kameňov. Harmonizuje a vyvažuje, znásobuje energiu iných kameňov a našich myšlienok (preto sa používa často ako špička magických prútikov), čistí spirituálny, mentálnu a psychickú rovinu a privádza telu čistú energiu. Zvykne sa používať pri odrážaní “čiernej” mágie (teda pri urieknutiach a psychických útokoch), pri diagnostikovaní chorôb a pri transformovaní myšlienok do zvukových vibrácií.

 • Sadu môžete využiť na vytvorenie ochranej mriežky vášho bytu, či domu. Pomôže vám pri pestovaní rastlín, krištáľ môžete vložiť priamo k rastline do pôdy, alebo ho môžete vložiť do nádoby na polievanie kvetov.
 • Z krištáľov si môžete vyrobiť krištáľovú esenciu na pitie, ale môžete ju používať aj na umývanie, pri výrobe kozmetických masiek na tvár, na oplachovanie vlasov.
 • Krištáľ prikladajte na telo na miesta, ktoré cítite ako bolestivé, pri zlomeninách priamo na miesto zlomeniny, pri harmonizácií čakier pokladajte na telo, špicami smerom hore. 
 • Odporúčame používať pri meditácií.
 • Používajte ako pracovný nástroj pri spirituálnej práci. 
 • Pomáha aj pri naladení sa na vyššie ja, takže bude užitočný aj pri tvorení zámerov, akejkoľvek kreatívnej práci. 
 • A samozrejme krištáľ ako zosilňovač účinkov ostatných kryštáľov je ideálny pri výrobe energetických mriežok. Krištáľové mriežky využívajú energetické vlastnosti rôznych kryštálov, aby vás podporili vo vašom cieli alebo úmysle. 

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

NDM4MTlkOG