Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Krištáľové kyvadlo


        

Krištáľové kyvadlo

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 087
naša cena:
11,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Kyvadlo z horského krištáľu. Pôvod kameňa Brazília. 

Horský krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Okrem toho ju dokáže výborne odblokovať. Ako ukázala Kirlianova fotografia, vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke horský krištáľ, zdvojnásobí. Súčasne krištáľ odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektromagnetický náboj. Práca s horským krištáľom na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme na uzdravenie alebo na splnenie duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie telá. Súčasne vedie ku hlbokému prečisteniu duše a spojeniu duševnej dimenzie s mysľou. Na duchovnej úrovni zvyšuje horský krištáľ energiu na najvyššiu možnú mieru. Horské krištále v sebe ukladajú informácie ako prírodný počítač a súčasne predstavujú duchovnú knižnicu, ktorá čaká, až do nej niekto vstúpi. Krištáľ je tiež vybavený schopnosťou rozpúšťať karmické dlhy. Zvyšuje duševné schopnosti a naladí vás na duchovné účely, pre ktoré ste vybratí. Uvádza do vzájomnej harmónie čakry a dostáva ich do súladu s vyššími jemnými telami.

Kyvadlo patrí medzi najstaršie diagnostické pomôcky (cca 5500 rokov). Kyvadlo vie dať odpovede na určité otázky. Skúsený liečiteľ dokáže pomocou kyvadla určiť, ktorý druh terapie je pre jeho pacienta vhodný. Využíva sa pri diagnostike čakier a ich liečení.

Existuje veľmi veľa teórií o tom, na akom princípe vlastne kyvadlo funguje. Vo všeobecnosti sa pohyb kyvadla dá vysvetliť tým, že naše vedomie ako aj podvedomie dokážu pomocou svalových mikroimpulzov uviesť kyvadlo do pohybu. Ide vlastne o komunikáciu vedomia a podvedomia, viditeľnú na pohybe kyvadielka.

Ten, čo sa chce naučiť pracovať s kyvadielkom, sa musí vyzbrojiť veľkou dávkou trpezlivosti. Aj keď sa vám podarí pohnúť kyvadlom hneď pri prvom pokuse, stojíte len na začiatku cesty. Keďže sú pohyby kyvadla závislé aj na signáloch, ktoré dostávajú od nášho vedomia, musíme sa naučiť ovládať ho pomocou našej vôle, aby sme sa v zápätí snažili naučiť práve toto vedomie „vypnúť“.

Krištáľ vo veľkosti cca 3,5 cm, dĺžka kyvadla spoločne s retiazkou cca 20 cm.

MzY5NTVlZD