Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Krištáľ SVETELNÁ RODINA


        

Krištáľ SVETELNÁ RODINA

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 664
naša cena:
37,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Krištáľový špic SVETELNÁ RODINA s malým vyrastajúcim kryštálikom. Spájanie svetelnej rodiny, rodiny duše.

Čas týchto posvätných krištáľov práve prichádza, tieto majstrovské kusy nesú v sebe záznamy, ktoré presahujú naše ľudské chápanie, a tak ho môže rozkľúčovať a otvoriť práve naše srdce a otvoriť sa tak novým a energiám. Ich poznanie sa nedá zneužiť, pretože záznamy sú odovzdané iba človeku s čistými zámermi.

Tieto aktívne krištáľové špice budú pracovať ako priestorový žiarič. Sú v nich kódy Novej Zeme a kódy na podporu vzostupu. 

Tento prírodný špic, môžete použiť ako svoj osobný pracovný kryštál, ale je vhodný aj na nejaké krásne miesto, aby mal svoj priestor alebo na oltár, kde môžeme na tomto energetickom žiariči nabíjať svoje kryštálové šperky, amulety, prstienky, ktoré očistí svojim bielym svetlom a navibruje ich novými energiami.

Tento kríštáľ vysiela Svetlo a zvyšuje vibrácie v celom priestore, aby sme ľahšie mohli pocítiť jemnohmotnejšie veci, cítiť alebo vidieť energie. Vhodné je ho použiť pri meditácii, alebo počas konania ženských kruhov, rôznych obradov a podobne.

Pomáha s prepojením so svojimi Vyššími Ja, naladenia sa na dary, ktoré nesieme v rôznych časoch a priestoroch, aby všetko mohlo byť odovzdávané a zdieľané.

  • Krištáľ je kameň kameňov. Symbolizuje čisté Božie "biele" svetlo. Krištáľ vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.
  • Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny. 
  • Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia. Používa sa i k zastaveniu krvácania. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne. 

  • Prírodné kamene na rozdiel od vyrobených (napr. krištáľové sklo, ktoré je úplne číre) môže mať inklúzie, vnútorné zlomy, škvrny alebo nerovnomerné farby a textúry. Nie sú to chyby ani vady. Táto skutočnosť Vás práve môže presvedčiť o tom, že ide o skutočné kryštále. Isté druhy môžu byť spočiatku číre, ale nezostávajú v takomto stave večne, pretože Krištáľ a celkovo kamene neustále pracujú, prijímajú a vysielajú energiu a je to na nich aj viditeľné.

  • Váha 179 g, šírka 4,7 cm a výška 8,4 cm. Pôvod Brazília. Kupujete produkt na fotografii.
  • Odporúčame čistiť vydymovaním našimi vydymovadlami.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý sa líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

YzQ0OG