Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Archanjel Michael - modrý ónyx


        

Archanjel Michael - modrý ónyx

prívesok srdiečko

top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 050
naša cena:
5,30 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Archanjel Michael - prívesok v tvare srdiečka z modrého ónyxu.

 

Energia modrého ónyxu vás povzbudí k tomu, aby ste sa naučili svoje lekcie a ocenili vašu cestu v živote.

Modrý ónyx tiež posilní vaše vízie a pomôže vám pri meditácii. Je to silný kameň, ktorý nápomocný ľuďom, ktorí sú vždy pod extrémnym fyzickým, emocionálnym alebo mentálnym stresom. Pomôže znížiť alebo odstrániť stres a umožní vášmu telu vyrovnať sa s požiadavkami života.

Modrý ónyx prinesie rovnováhu do vášho tela a mysle a posilní ho tak, aby ste prekonali všetky vaše výzvy. Je to skvelý kameň, ktorý noste, najmä ak sa necítite dostatočne silní alebo ste nepokojní, pretože on pomôže stabilizovať a sústrediť vašu pozornosť.

Je to posilňujúci kameň, ktorý vám pomôže prekonať lekciu alebo úlohu s dôverou a pozitívnym prístupom. 

Modrý ónyx je známy tým, že je účinným talizmanom proti čiernej mágii, a bude dobre fungovať pri odkláňaní negatívnych energií smerujúcich k vám.

Tiež vás zbaví negatívnych energií, ktoré ste už absorbovali a ktoré ovplyvňujú vaše súčasné životné okolnosti.

Tento kameň vám tiež pomôže dosiahnuť sebaovládanie a emocionálnu rovnováhu. Jeho energie pomôžu vyrovnať vaše mužské a ženské polarity. Modrý ónyx je mocný kameň, ktorý tiež pomôže pri práci liečiteľom a poskytne im ochranu vo všetkých aspektoch ich života.

 

Modrý Onyx môže byť veľmi prospešný pre zuby a kosti, ako aj pre kostnú dreň. Môže tiež pomôcť pri liečbe porúch krvi. Môže podporovať fyzickú silu a vytrvalosť. Môže byť tiež prospešný pri liečbe glaukómu, poškodenia buniek a dokonca epilepsie. Modrý ónyx môže pomôcť so srdcovými problémami a problémami so sluchom. Pomáha pri posilňovaní nechtov a zlepšuje stav pokožky a vlasov.

 

Modrý ónyx je kameň, ktorý vám pomôže s výzvami života, najmä tými, ktoré poškodzujú vaše životné energie a spochybňujú vaše schopnosti a schopnosti. Pomôže pri odstraňovaní deštruktívnych programov, ktoré vám bránia dosiahnuť váš najvyšší potenciál.

Zbaví vás negatívnych energií, ktoré spôsobia tak, že sa dopúšťate chýb a robíte zlé rozhodnutia.

Otvorí sa vám aj viac príležitostí, ktoré vám pomôžu zmeniť vašu finančnú situáciu.

Ak sa naozaj naladíte na tento najhlbší význam ónyxu, zistíte, že máte viac dôvery v to, aby ste mohli realizovať svoje nápady na zarábanie peňazí, ale tiež nemáte príliš veľa arogancie alebo ambicióznosti, ktorá by vám mohla na tejto ceste uškodiť.

Možno budete prekvapení, aké situácie a podnety budete dostávať a ani nebude veriť tomu, že takéto situácie môžu stretnúť práve vás, keď sa pohnete dopredu v rámci tejto novej energie.

Tento kameň môže pomôcť odomknúť vašu intuíciu všetkými novými spôsobmi, takže môžete podniknúť kroky, ktoré v tomto momente nedávajú zmysel - ale dôverujte svojmu vnútornému hlasu a sledujte, ako hojnosť prichádza!

Modrý ónyx bude uzemňovať a stabilizovať vaše energie a pomôže vám odstrániť nežiaduce alebo prebytočné energie. Tiež vás ochráni pred ľuďmi, ktorí sa na vašej prácu priživujú.

Tento kameň vám pomôže prilákať dobré a prosperujúce energie, ktoré zvýšia vaše bohatstvo a dodajú vám zdravý pocit hojnosti.

S pomocou Modrého ónyxu budete môcť vychutnať skvelú komunikáciu, ktorá pozve šťastie a spokojnosť do vašho vzťahu.

Dobrá komunikácia je kľúčom k úspešnému vzťahu a liečivé energie tohto kameňa vám pomôžu stať sa otvorenejšími v komunikácii o svojich pocitoch. Odstráni vaše súboje v komunikácii a dá vám odvahu povedať, čo si myslíte alebo cítite zdravým a konštruktívnym spôsobom.

Povzbudí vás k tomu, aby ste boli láskavejší v narábaní so svojimi slovami a aby ste boli citlivejší na pocity ľudí okolo vás.

Podporí čestnejší vzťah s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Upokojí silné emócie a zjemní ostré slová.

Vždy, keď sa vyskytne problém alebo nezhoda, liečivé energie Modrého ónyxu vám pomôžu napraviť situáciu tým, že nájdu najlepšie a láskyplné riešenia.

Biela-modrá farba Modrého ónyxu rezonuje s vašou krčnou čakrou.

To z neho robí mocný nástroj na liečenie negatívnych energií vo vašej krčnej čakre a ukazuje vám, ako môžete hovoriť výrečne, presvedčivejšie a sebavedomo.

Pomôže vám konať z miesta osobnej pravdy. To vás bude inšpirovať k tomu, aby ste hovorili len o veciach, ktoré skutočne myslíte alebo cítite.

Bude pracovať na tom, aby vám pomohol pokojne komunikovať a vyriešiť vaše emocionálne konflikty so silou, láskou a dôstojnosťou.

Práca s týmto kameňom vám pomôže zostať uzemneným, vedomým a zameraným na to, ako vaše slová a činy ovplyvnia ľudí okolo vás.

Modrý ónyx zvýši vaše sebavedomie a inšpiruje vás, aby ste boli nesebeckí a súcitní.

Nosením modrého ónyxu, budete môcť vycentrovať svoju energiu a zladiť ju s vyššou silou, ktorá vám potom umožní prístup k vyššiemu usmerneniu.

To vám dá víziu budúcnosti, ktorú budete vnímať s nadšením, nádejou a vzrušením. Zvýši vašu osobnú silu a ukáže vám, ako môžete byť majstrom vlastného osudu!

Dá vám odvahu vysporiadať sa s dobrými aj zlými vecami v živote, ktoré vás formujú, aby ste sa stali lepším človekom.

Budete sa cítiť v pohode vo svojom okolí, a bude vám pohodlne vo vašej vlastnej koži.

Udržiavanie tohto kameňa v blízkosti vašich osobných aurických polí uzdraví váš smútok a bolesť. Vyváži energie vo vašom tele tak, aby ste sa boli viac sústredení na prítomný okamih.

Pomôže vám liečiť sa z minulých životných zranení a tráum, ktoré ovplyvňujú váš súčasný život.

Nosením Modrého ónyxu môžete zmeniť svoj život v šťastejší, pretože má v sebe obrovské množstvo duchovnej energie.

Je najužitočnejší pre ľudí, ktorí majú taký spôsob života, ktorý ich núti pracovať vo vysokom tlaku a stresujúcej atmosfére.

Takýto ľudia v ňom nájdu pozoruhodného pomocníka, pretože energie obsiahnuté v tomto kameni ochránia ich telo a myseľ pred napätím a stresom, ktoré vyplývajú z požiadaviek života.

Modrý ónyx vám pomôže dosiahnuť pocit rovnováhy medzi vaším telom, mysľou a dušou a harmonizovať vaše vnútorné energie na posilnenie vášho stredu.

Kameň robí zázraky, aby znížil stres a úzkosť a pomôže vám sústrediť sa na veci, ktoré potrebujú vašu okamžitú pozornosť.

Keď máte pri sebe modrý ónyx, budete ľahšie zvládať svoj život a vykonávať životné úlohy s optimistickým pohľadom.

Čím viac pozitívnych energií vložíte do niečoho, tým lepšie budú výsledky.

To je to, čo vám bude modrý ónyx neustále pripomínať, a to je niečo, čo vás bude motivovať a pomôže vám sústrediť sa na podstatné.

Ak potrebujete pomoc pri zmene svojich zlých návykov a ochrániť pred negatívnymi energiami, ktoré hrozia odčerpaním energie, Modrý ónyx je kameňom pre vás!

 

Prívesok je vo veľkosti 20 mm. Uchytenie chirurgická oceľ.

 

Upozornenie: Na fotografii sú prívesky, ktoré zasielame, ale z dôvodu, že ide o pravé kamene, nie je možné, aby každý prívesok vyzeral identicky a tak je možné, že ten váš bude mať trocha inú farebnosť. Dúfame však, že napriek tomu sa vám bude páčiť a prinesie vám do života to, čo potrebujete.

 

MjE1ZTU5N