Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Fluorit - Harmonická bytosť prírodný kameň - pozlátený drôtik


        

Fluorit - Harmonická bytosť prírodný kameň - pozlátený drôtik

unikátny náhrdelník z prírodného kameňa

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 057
naša cena:
14,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Harmonická bytosť je unikátny náhrdelník ktorý je z prírodného kusu flouritu, potiahnutého pozláteným drôtikom, zaveseným na retiazke v zlatej farbe. O údržbe takéhoto šperku sa dočítate ďalej.

Fluorit je obdarený veľkou silou - najmä na duševnej úrovni. Pomôže vám rozpoznať, kedy sa vo vašom vnútri snažia prejaviť cudzie vplyvy. Súčasne dokáže zastaviť pôsobenie psychickej manipulácie a nevhodného duševného vplyvu. Fluorit prečisťuje a stabilizuje auru. Je mimoriadne účinný proti škodlivým vplyvom počítača a elektromagnetického žiarenia. Pokiaľ je správne umiestnený, blokuje geopatogénne zóny. Ak sa použije k liečbe, zaháňa negatívne energie a poruchy všetkého druhu. Čistí, odstraňuje a preorganizováva v tele všetko, čo je v neporiadku. Jedná sa o najlepšie fungujúci kryštál, pokiaľ ide o prekonávanie akéhokoľvek nesúladu v tele. Fluorit uzemňuje, vstrebáva duchovné energie. Spája pozemskú a duchovnú energiu. Vďaka jeho pôsobeniu budete citlivejší pre vyššiu duchovnú realitu a môžete dosiahnuť rýchlejšie duchovné precitnutie. Súčasne pomáha sústrediť myseľ a spojiť ju s univerzálnym vedomím vesmíru. Fluorit nám pomáha zvládať chaos života a dáva každodennému životu poriadok. Zlepšuje naše rozpoznávacie schopnosti. Je to kameň inteligencie, kameň géniov. Výborne pomáha pri učení, dokáže usporiadať a spracovať informácie, lebo spája známe s tým, čo nepoznáme. Zvyšuje koncentráciu. Vo vzťahoch učí dôležitosť rovnováhy - má stabilizujúci účinok na citovej úrovni. Fluorit nám zároveň pomáha plniť úlohu, ktorú máme na zemi. Pomáha vyrovnať sa so životom a myslieť pozitívne.
 

Veľkosť prívesku 20 - 35 mm. Drôtik je pozlátený technológiou DIY, určeného pre výrobu šperkov. Vrstva zlata na tomto drôtiku tvorí 1/20 jeho hmotnosti, čo je viac než stonásobne viac ako pri galvanickom pokovaní. Šperky vyrobené z pozláteného drôtika sú kvalitné, a preto sa nemusíte báť, že sa vám časom začnú šúpať. Ak sa o ne budete dobre starať, vydržia vám krásne roky.

Čomu sa treba vyhnúť

S pozlátenými šperkami sa nesprchujeme a nekúpeme vo vani, v bazéne ani v mori. Nevystavujeme ich čistiacim prostriedkom (a iným chemikáliám) a zložíme si ich aj pri aplikácii make-upu, parfému, krému či laku na vlasy.

Ako skladovať pozlátené šperky

Pozlátené šperky skladujeme v šperkovnici s mäkkou a jemnou výplňou. Rozložíme ich jeden vedľa druhého, aby sa navzájom nepoškriabali. Jednotlivé šperky môžeme zabaliť aj do kúsku látky a uskladniť ich v uzatvárateľnom plastovom sáčku, čo pomáha predchádzať poškriabaniu a oxidácii. Šperky v žiadnom prípade neskladujeme v kúpeľni kvôli vysokej vlhkosti.

 Retiazka je zliatina kovov potiahnutá technikou DIY určeného na výrobu šperkov v dĺžke 45 cm.

Upozornenie: Na fotografii sú prívesky, ktoré zasielame, ale z dôvodu, že ide o pravé kamene, nie je možné, aby každý prívesok vyzeral identicky a tak je možné, že ten váš bude mať trocha iný tvar, farebnosť alebo veľkosť. Dúfame však, že napriek tomu sa vám bude páčiť a prinesie vám do života to, čo potrebujete.

ZDg1NjYyN