Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Mala láskavej múdrosti


        

Mala láskavej múdrosti

africký tyrkys

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 000
naša cena:
27,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Unisex Mala Láskavej Múdrosti - africký tyrkys.

 

Africký tyrkys môže znieť ako ďaľší druh tyrkysu, ale je vlastne jedinečným kameňom. Je to skôr druh jaspisu (chalcedon) a krásna šedozelená, škvrnitá forma s čiernymi a hnedými pásikmi tohoto prekrásneho kameňa dáva tejto male jedinečný vzhľad. Africký tyrkys je považovaný za kameň evolúcie, prináša veľké zmeny a transformáciu v živote. Jeho povzbudzujúca energia otvára myseľ novým zmenám. Tento kameň nám pomáha vidieť potrebu rozvoja a metamorfózy a poskytuje rovnováhu a dôveru, potrebnú na podporu procesu vlastného rozvoja. Obnovuje vášho ducha, energiu a ukazuje cestu v živote. Pri jeho nosení sa budete cítiť istejší, ak nastanú vo vašom živote zmeny.

Africký tyrkys rezonuje v Tretom Oku a vedie jeho nositeľa k väčšej múdrosti. Pomáha vyrovnať sa so svojou minulosťou a nemať obavy o budúcnosť. Kameň prebúdza naše duchovné telá k ich zamýšľanému najvyššiemu účelu, zdieľajúc vedomosti minulých životov, aby nás viedli v období zmien a rastu. Iniciuje cestu k jasnej, sústredenej mysli. Tí, ktorí hľadajú cestu k svojmu najvyššiemu vnútornému ja, budú mať prospech z afrického tyrkysu, pretože je to kľúčový nástroj v práci na rozširovaní a posilňovaní všetkých úrovní nášho bytia.

 

Mala má dĺžku cca 90 cm, veľkosť korálky je 8 mm, 109 korálka je zobrazenie Budhu v zlatej farbe, ukončená strapcom v tmavohnedej farbe v dĺžke 8,5 cm.

 

Ručná výroba, každý kus je vybraný starostlivo a na kvalite nám záleží. Nakupujte s dôverou.

 

Malu zasielame v darčekovom balení.

 

NDlkNWI0