Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

Doprava zdarma od 80€ a k tomu hodnotný darček od nás ♥ 


Úvod »» Ružový opál a krištáľ - BEST MOM


    

Ružový opál a krištáľ - BEST MOM

náramok

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 003
Parameter 1: prívesok
naša cena:
13,90 EUR (nie sme platcovia DPH)

BEST MOM je náramok z ružového opálu v tvare valčekov a krištáľu horského 8 mm guličky.

 • Andský opál alebo peruánsky opál - je považovaný za dar od Pachamamy, najstaršej Inckej bohyne plodnosti a Matky Zeme, a je neuveriteľne upokojujúci pre deti, zvieratá a dospelých. Je obzvlášť užitočný na liečenie starých emocionálnych rán, z tohto alebo iného života, ktoré prinášajú vnútorný pokoj a tak mohli zvládnuť aj ťažké časy. Andské kamene podporujú správne konanie pre najvyššie dobro a stimulujú spojenie s ostatnými a komunikáciu zo srdca. Zvyšujú povedomie o potrebe liečiť Zem a sú užitočné pre tých, ktorí prejavujú a premieňajú meniace sa vibrácie prostredníctvom svojho tela. Je to vynikajúci cestovný kameň, vysoko vnímavý, ktorý vyvoláva mierny hypnotický stav na podporu veštenia a metafyzických darov. Tieto kamene nesú vodnú energiu a sú vynikajúce na aktiváciu srdcovej a krčnej čakry.
 • Opál je úžasne podporný kameň, venovaný liečeniu a posilňovaniu emocionálneho tela pre tých, ktorí sa chcú úprimne nahliadnuť do skutočného ja. Vysoká vnútorná energia Opálu prináša na povrch myšlienky a pocity na skúmanie a odhaľuje, aký je jeho emocionálny stav v minulosti alebo dokonca v predchádzajúcich životoch. Tento proces zosilnenia a očistenia môže byť pri prvej práci s Opálom intenzívny, ale postupom času sa človek učí, ako prevziať zodpovednosť za svoje pocity, a zároveň vyčistiť minulé rany, obavy a zášť. Uľahčuje prepúšťanie negatívnych správaní a upokojuje emocionálne telo a pomáha človeku cítiť sa viac pod kontrolou. Pomáha človeku stať sa viac pozitívnym a milujúcim, tvorivejším a spontánnejším. Známy ako „kameň šťastných zmien".
 • Opál je prospešný pre zdravie očí, vlasov, nechtov a pokožky a môže sa používať pri liečbe na objasnenie a posilnenie zraku a pri liečení porúch spojených s očami. Môže byť tiež užitočný pri vyrovnávaní obsahu vody v tele, pri prekonávaní dehydratácie alebo pri zmierňovaní zadržiavania vody.
 • Verí sa, že Opál rozptyľuje infekcie, čistí krv a obličky a reguluje tvorbu inzulínu. Pomáha znižovať horúčku, stimuluje pamäť a energeticky stabilizuje poruchy neurotransmiterov, ako je napríklad Parkinsonova choroba. Opál rieši problémy ženských hormónov, PMS a menopauzy a poskytuje pohodlie a ľahkosť počas pôrodu.
 • Krištáľ je kameň kameňov. Symbolizuje čisté Božie "biele" svetlo. Krištáľ vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.  Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia. Používa sa i k zastaveniu krvácania. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne. 
 • Náramok je navlečený na gumičke, veľkosť 17 cm.
 • Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.
 • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

ODg1YTcx