Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Jadeit anjel


        

Jadeit anjel

prívesok 20 mm

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 003
Parameter 1: prívesok
naša cena:
4,60 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Kameň vernosti. Volá sa aj “kameň veľkého šťastia”.

Zelený jadeit prináša súlad s prostredím, mení negativitu na pozitívnu energiu a zlepšuje prístup k našim vnútorným zdrojom.

S jadeitom sa spája päť vlastností: jasnosť, miernosť, odvaha, spravodlivosť a múdrosť. Jadeit nám pomáha dosiahnuť sebarealizáciu tým, že v nás vytvára pocit spirituálnej spojenosti so svetom. Pomáha nám pristupovať k situáciám spontánne a hravo.

Prebúdza naše sny a vnútorné obrazy a podporuje nás na ceste za skrytými vnútornými poznatkami. Používa sa pri liečení zlej karmy (osudu) z minulých životov.Poskytuje nám rovnováhu a zvyšuje našu energiu, keď sa cítime zoslabnutí, alebo keď nás zachváti lenivosť. S jadeitom sme ochotní nielen snívať, ale aj konať. Preto používanie a nosenie jadeitu vedie k naplnenejšiemu, spokojnejšiemu životu. Stabilizuje a uzemňuje.

Kým naše telo odpočíva, podnecuje v nás duševnú činnosť a pomáha premieňať nejasné predstavy na jasné a konkrétne ciele. Dáva nám energiu cielene a bez váhania sa pustiť do ich realizácie. Používa sa pri práci so snami, lebo podporuje učenie sa zo snov, hlavne uvoľňovanie potláčaných emócií počas práce so snami. Pomáha nám vytiahnuť na svetlo poznatky z minulých životov. Preto sa často umiestňuje do priestorov, kde spíme. Dáva sa pod vankúš pred spaním.

Nosieva sa aj na hrdle, lebo napomáha komunikácii.

Mayovia ho nazývali “vládca harmónie”, pretože nás dáva do súladu so zvyškom sveta a umožňuje nám vidieť vzájomné súvislosti života.

Je to ochranný kameň, ktorý odráža od nás negatívne energie.

Liečiace vlastnosti: V mnohých kultúrach sa verí, že jadeit stimuluje funkciu obličiek, pretože vyvažuje metabolizmus vody, solí a pomer kyslých a zásaditých látok v organizme. Používal sa na liečenie ľadvinových kameňov. Stimuluje nervový systém, čím zrýchľuje našu reakcieschopnosť. Lieči boky a bedrové kĺby. Podporuje činnosť orgánov, ktoré čistia krv. Zmierňuje a zastavuje krvácanie, preto sa používa pri pôrodoch. Zvyšuje plodnosť. Zbavuje organizmus toxínov a znižuje horúčky. Znižuje napätie, relaxuje a zmierňuje i tenzné bolesti hlavy. Používa sa pri problémoch s očami, s tráviacim traktom (hlavne vredy), pri ochoreniach močového mechúra a pri depresiách. Zlepšuje spánok.

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

YjZlNDF