Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Prehnit náramok Pokoj a poriadok


    

Prehnit náramok Pokoj a poriadok

novinka top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 178
naša cena:
11,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Krásny a liečivý náramok Pokoj a Poriadok z Prehnitu vám prinesie poriadok do života.

 • Prehnit bol pomenovaný po svojom objaviteľovi; Plukovník Hendrik von Prehn, ktorý priviezol minerál z mysu Dobrej nádeje v Južnej Afrike do Holandska. 
 • Prehnit prináša mier a ochranu. Je to vynikajúci kameň na umiestnenie na záhrade a robí z vášho domova vašu liečivú svätyňu. Prehnit vás naučí, ako byť v harmónii s prírodou a prvkami, revitalizovať a obnovovať okolie.
  Prehnite je dobrý kameň Feng Shui, pomáha vám odstraňovať neporiadok, odstraňuje veci, ktoré už nepotrebujete, a organizuje tie, ktoré chcete zachovať. Pomáha ľuďom, ktorí majú tendenciu hromadiť zbytočné veci alebo staré lásky. Prehnit upokojí túžbu zbierať a pomôže vám dôverovať vesmíru.
 • Prehnit pomáha pri riešení pocitov nepokoja v časoch neustálej zmeny. Tento kameň premeny vám môže pomôcť vidieť a cítiť, ako koniec určitých podmienok môže byť prospešný pre vývoj vášho tela, mysle a ducha. 

  Prehnite je jemný, ktorý vám môže pomôcť uvoľniť neustálu identifikáciu so zraneniami, ktoré sa stali v minulosti. Je to ako „emocionálne mydlo“, ktoré pomáha umývať emočné trosky z aury. Môže pôsobiť ako emocionálny „záchranný prostriedok“, ktorý vám pomôže okamžite uvoľniť identifikáciu s emocionálnymi zraneniami a zabrániť malým zraneniam v rast na emocionálne vredy. 
  Prehnite pomáha pri zvládaní hnevu a upokojení nervovej sústavy, navodzuje pocit pokoja. Pomáha obnovovať čchi a posilňuje tok životnej energie v tele.
  Prehnit je kameňom bezpodmienečnej lásky a kryštál, ktorý je vynikajúci na liečenie liečiteľov. 
  Prehnit zmierňuje nočné mory, fóbie a lieči problémy, ktoré ich vytvárajú. Je to užitočné pre ľudí, ktorí sú hyperaktívny. 
 • Prehnit vám pomôže, keď sa cítite duševne unavení. Použite tento kameň, ktorý vám pomôže zostať sústredený a obnoviť vašu pozornosť v danej veci. Tento kameň je ideálny na to, aby vám pomohol prepustiť neprestajné chrastenie vo vašej mysli. Prehnit vám pomôže usporiadať svoje myšlienky a pomôže vám pochopiť, čo je skutočne dôležité. 
  Prehnit podporuje analytické myslenie a urýchľuje spracovanie zmyslových vnímaní. Tento kameň nepostrehnuteľne, ale neustále zvyšuje úroveň vášho vnímania. 
  Prehnit vám pomôže zostať v súčasnej chvíli a vyhnúť sa nezdravému použitiu fantázie, ako je napríklad vizualizácia všetkých katastrofálnych možných budúcnosti, s ktorými sa môžete stretnúť.
  Použitím tohto kameňa v meditácii môžete „počuť“ prúdy anjelskej komunikácie, vedenie duchovných bytostí alebo pieseň vášho vlastného Vyššieho Ja. Prehnite tiež môže pomôcť psychike a veštcom spresniť ich predpovede.
 • Keď meditujete s týmto kryštálom, ste v kontakte s energetickou mriežkou vesmíru. 
 • Prehnit je užitočný na podporu zdravia kostí, zubov, vlasov a nechtov. Prehnit je prospešný pre kariéru vyžadujúcu mimoriadnu pozornosť detailom, ako sú účtovníci, redaktori, chirurgovia, zdravotné sestry, krajčírky a krajčírky.
  Prehnit stimuluje metabolizmus tukov a urýchľuje odstraňovanie toxínov v ňom uložených. Tento kameň stimuluje všetky regeneračné procesy v tele.
  Prehnite pomáha pri rovnováhe a hojení obehového systému a lymfy. Môže napomáhať odstraňovaniu toxínov a odpadu z tela cez lymfatický a močový systém. Je užitočný pri upokojovaní infekcií močových ciest alebo žliaz.
  Pomáha pri hojení obličiek, močového mechúra, štítnej žľazy, ramien, hrudníka a pľúc. Lieči dnu a krvné poruchy, opravuje spojovacie tkanivá v tele.

Náramok je navlečený na elastickej gumičke, veľkosť korálky 8mm a náramok má veľkosť 19 cm.

Kamienky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Šperky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

YmE4ODl