Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Sada na chudnutie


        

Sada na chudnutie

iolit, magnezit, zelený jadeit

top produkt

skladom

 

Skladom: 0
Číslo produktu: 167
naša cena:
12,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Sada na chudnutie.

Je zložená zo vzácneho iolitu, ktorý sa radí medzi drahokamy (pôvod Madagaskar) v surovej forme, magnezitu (Zimbabwe) a zeleného jadeitu (Čína).

Prečo práve z týchto liečivých kryštálov?

Na fyzickej úrovni iolit pomôže eliminovať toxíny v tele a znižuje zásoby tuku v tele. Ak sa snažíte zbaviť niekoľkých kíl, je dobré mať pri sebe práve iolitový kameň.

Magnezitdetoxikačný účinok, zbaví vás nechcených a nezdravých vecí v tele a neutralizuje telesný pach. Urýchľuje metabolizmus tukov a rozptyľuje cholesterol. Naviac je výborný pomocník pri PMS.

Zelený jadeit je odvodňovač, pretože reguluje v tele pomer vody a soli a zároveň reguluje rovnováhu kyslého a zásaditého prostredia. Je to silný čistiaci kameň a môže ozdraviť orgány, ktoré sa podieľajú na filtrácii a eliminácii toxínov v tele. Je známe, že je kameňom srdca, ale môže tiež posilňovať a zlepšovať funkciu obličiek, nadobličiek a sleziny a tak podporovať metabolizmus.

Okrem toho pár informácii o ďaľších liečebných účinkoch kryštálov:

Iolit je kremičitan horčíka a hliníka. Jeho názov je odvodený od gréckeho slova „ios“ , čo znamená fialová a týka sa fialovej farby drahokamu.Tiež je známy pod názvom Cordierit.
Iolit je vynikajúci nástroj na meditáciu, ktorý vám môže pomôcť upokojiť emócie a zachovať myseľ. Pokiaľ ide o duchovné liečenie je to jeden z najlepších kameňov, ktorý môže otvoriť vaše psychické talenty a zlepšiť ich. Môže aktivovať vaše psychické dary a pomôže vám spojiť sa s vašimi vyššími sprievodcami. Je to kameň, ktorý bude pre vás veľmi prospešný, najmä ak zistíte, že je výzvou nájsť svoje duchovné ja. Vyčistí to vaše myšlienkové procesy a posilní vašu intuíciu. Pomôže vám pochopiť, prečo sa veci dejú tak, ako sa dejú, a prečo sú ľudia takí, akí sú. Keď prechádzate náročnými obdobiami, energie tohto kameňa vám môžu pomôcť nájsť najlepšie riešenia. Je to kameň, ktorý rezonuje s energiami svetla. Môže ponúknuť fyzickú ochranu pred chorobami.

Magnezit je tvorený uhličitanom horečnatým. Je to nádherný kameň, ktorý má láskyplnú a upokojujúcu energiu, vďaka čomu je mocným nástrojom pri meditácii. Má upokojujúcu a uvoľňujúcu vibráciu, ktorá vašej mysli umožní pokojne, ticho reagovať na to, čo sa jej srdce snaží povedať. Ak hľadáte veľkú zmenu vo svojom živote, vibrácie tohto kameňa vám pomôžu vytvoriť silnú transformáciu a premenia vaše slabosti na silné stránky. Magnezit má silné metafyzické vlastnosti, ktoré vás budú pozitívne ovplyvňovať pri dosahovaní toho, čo chcete, a získaní toho, čo potrebujete.
Magnezit je kameň, ktorý vám pomôže vymaniť sa zo závislosti na vašom vzťahu . Povzbudí vás, aby ste pri rozhodovaní konali nezávisle a konali odvážnejšie. Prináša odolnosť voči emocionálnemu stresu. Pripomína vám, že byť v záväzku neznamená stratu seba samého. Magnezit vás naučí počúvať, čo hovoria vaši blízki, a dbať na ich dobrú radu. To vám umožní pochopiť, že by ste mali nielen počúvať, čo hovoria, ale aj to, čo tiež nehovoria.
Magnezit môže tiež pomôcť pri problémoch so zápchou, migrénou, bolesťami hlavy a dokonca aj so zubami alebo kosťami. Magnezit môže poskytnúť úľavu pre príliš citlivú pokožku a dokonca môže pomôcť pri liečbe fibroidov.
Je to ideálny kameň na použitie pri svalových spazmoch, pretože môže pôsobiť ako svalový relaxant.

Zelený jadeit je hlavne symbol pokoja a čistoty. Je to kameň, o ktorom sa verí, že prinesie šťastie, priateľstvo, mier a harmóniu. Ľudia, ktorí hľadajú zvýšenie hojnosti vyhľadávajú jadeit a to nielen na Ďalekom východe, ale na celom svete. Zelený Jadeit vám pomôže zbaviť sa zbytočných energií, ktoré tiež znížia dopad negatívnych karmických vplyvov. Aj keď je to veľmi vnímavý kameň, zelený jadeit je tiež známy ako ochranný kameň kvôli jeho schopnostiam odraziť negatívne energie, ktoré vás obklopujú.
Je to kameň, ktorý vám pomôže pri pretavení vašich snov do reality. Považuje sa za kameň, ktorý zvyčajne prináša pokoj a harmóniu v napätých alebo konfliktných situáciách. Zabezpečí tiež, že budete mať pokoj a stabilitu vo fyzickom, emočnom, duševnom a duchovnom aspekte svojho života. Tento kameň vám ukáže, že keď je všetko vo vašom živote v pokoji a rovnováhe, bude oveľa ľahšie preukázať a dosiahnuť vaše ciele. Zelený jadeit vám tiež dodá odvahu a súcit. Čím viac bohatstva a hojnosti dostanete, tým štedrejší sa stanete.
Samozrejme, žiadny kryštáľ nemôže nikdy nahradiť vašu húževnatosť a vynaliezavosť, ale tento kameň vám môže pomôcť presadiť sa, keď sú časy ťažké.
Pamätajte, že tento kameň bol považovaný za silnú posilňujúcu energiu po generácie, najmä na Ďalekom východe!
Zaslúžite si privítať túto silu vo svojom vlastnom živote, najmä vtedy ak často staviate záujem iných nad svoje potreby!
Je to veľmi užitočný a podporný kameň, keď sa prispôsobujete novému prostrediu a riešite negatívne situácie, najmä pokiaľ ide o váš osobný život. Udrží vás silnými a optimistickými, keď sa ocitnete v zajatí nešťastnej lásky, pomôže vám spracovať vaše zranenie, hnev a smútok.
To vás núti premeniť vaše slabosti na silné stránky a povzbudí vás, aby ste pustili čokoľvek, čo už nepatrí do vášho srdca.
Odstráni sa tým napätie, ktorému čelíte vo svojom vzťahu. Vyváži tiež vaše energie jin a jang, aby ste lepšie porozumeli láske, romantike a opačnému pohlaviu. Pomôže vám uzemniť a stabilizovať vás, keď je váš svet veľmi chaotický, a tiež vás podporí v rozumných a uvážlivých rozhodnutiach.

Sada obsahuje 3 ks kryštálov v organzovom vrecku (1 ks surový iolit, 1 ks magnezit a 1 ks zelený jadeit). Súčasťou balenia nie je krabička na fotografii.

Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamienky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

YzY0MzY