Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

♥ Doprava zdarma od 80€ a hodnotný darček od nás k tomu ♥ 


Úvod »» Achát indický - Večnosť mladosti


    

Achát indický - Večnosť mladosti

náramok

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 1237
naša cena:
11,00 EUR (nie sme platcovia DPH)

Večnosť mladosti je náramok z achátu indického 8 mm.

 • Indický achát je vynikajúcou pomôckou pri meditácii a je mocným liečivým kameňom.  Je známe, že dodáva fyzickú silu, emocionálnu bezpečnosť a ochranu. Rovnako ako všetky acháty, aj kráľ kameňov vyvažuje Yin Yang.
 • V niektorých kultúrach je známy ako „Kameň večnosti“, pretože pomáha predchádzať strachu zo starnutia. Vibrácie energie prenášajú pokoj a trpezlivosť a znižujú stres, pretože pomáhajú prenášať mier a pokoj.
 • Indický achát je tiež známy tým, že poskytuje bezpečie, ochranu a stimuluje koncentráciu. Sú to zmiešané farby, ale prevažne zelené. Zelené minerály majú harmonizujúce a neutralizačné účinky a zvyšujú záujem a nadšenie. Zelená prináša iniciatívu a vôľu žiť, stimuluje schopnosť vnímania a prinášajúci hojnosť a úspech do života človeka. Zelená je farba nádeje.
 • Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti. Posilňuje rozmnožovacie orgány žien, chráni budúce mamičky a pomáha im pri pôrode. Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. 

 • Náramok je navlečený na gumičke, veľkosť 17 cm.
 • Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.
 • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.
 • Odporúčame darčekové balenie.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

ODY4ODk1