Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Sada na počatie ON+ONA


        

Sada na počatie ON+ONA

granát a mesačný kameň

novinka

skladom

 

Skladom: 0
Číslo produktu: 116
naša cena:
9,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Sada na počatie dieťaťa. On a Ona.

Obsahuje dva kamene pôvodom z Indie mesačný kameň a granát Almandin.

Mesačný kameň sa v Indii je posvätným kameňom, ktorý podľa mnohých prináša šťastie a ochraňuje každého, kto ho nosí. Mesačný kameň sa považuje za kameň nových začiatkov. Pomáha človeku pochopiť, že zmena je k životu nevyhnutná a že všetko, čo sa deje sa deje preto, lebo sa má. Veľmi účinný je aj pri emocionálnych ťažkostiach. Znižuje emocionálnu nestabilitu a stres, ktorý negatívne ovplyvňuje každý aspekt života. Dovoľuje človeku dostať pod kontrolu svoje emócie a namiesto ich potláčania mu ich pomáha zrozumiteľne interpretovať a vyjadriť. Prináša celkovú harmóniu a vyrovnanosť, ktorá je základom osobného šťastia. Mesačný kameň stimuluje hypofýzu, čím reguluje hladiny takmer všetkých hormónov v tele. Využijú ho tiež všetky ženy, pretože sa vie, že dokáže upraviť hormonálny cyklus ženských pohlavných hormónov. Takto pomáha zmierniť príznaky predmenštruačného syndrómu a ťažkosti menštruácie.
Rovnako zvyšuje šancu počatia, dohliada na zdravý priebeh tehotenstva a pôrodu a podporuje tiež dojčenie. Eliminuje tiež toxíny a prebytočnú vodu z organizmu (úbytok váhy).

Granát Almandin je kameň so silnými regeneračnými účinkami a je šarlátovočierno-hnedej farby. Je kameňom ohňa, vášne, ale aj premeny a čistoty srdca. Dodáva životodárnu prebúdzajúcu energiu, túžbu poznávať dosiaľ nepoznané a prináša hlbokú lásku. Granát podporuje pevné vzťahy, záujem o druhého, udržuje v rovnováhe sexuálnu túžbu a dokáže napraviť citovú disharmóniu. Granát po citovej stránke pomáha otvárať srdce dokorán, zvyšovať sebadôveru, prekonávať rôzne zákazy a tabu. Oživuje, čistí a vyvažuje energiu a podľa potreby prináša pokoj alebo vášeň. Prebúdza lásku a oddanosť. Aktivuje a posilňuje inštinkt prežitia, prináša odvahu a nádej.
Granát čístí krv, reguluje krvný obeh a tlak krvi, podporuje tvorbu červených krviniek. Granát má najsilnejšie účinky, keď si ho položíte na holé telo na miesto, ktoré chcete liečiť. Granát podporuje a kontroluje nárast energie, pričom súčasne zvyšuje sexuálnu potenciu - má blahodárne účinky na rozmnožovacie ústroje a impotenciu psychického charakteru.

Odporúčame kamene nosiť na tele, prípadne vo vrecku. 

Pre ženu je určený mesačný kameň a pre muža granát.

Sada obsahuje 1 ks mesačného kameňa a 1 ks granátu. 

Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamienky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

YWVhY