Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Chalkopyrit


        

Chalkopyrit

surovina

top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 115
naša cena:
4,30 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Nádherné kúsky surového chalkopyritu pre hojnosť, poznanie, meditáciu a pre ľudí praktizujúcich jógu.

Pracovať s chalkopyritom môžete tak, že si ho počas meditácie umiestnite na tretie oko, alebo na korunnú čakru.

Názov pochádza z gréckych slov chalkos (meď) a pyr (oheň). Tento mystický kameň je vhodný predovšetkým pre liečiteľov a veštice, pretože zvyšuje vnímanie a schopnosť svojho majiteľa. Chalkopyrit je skvelým pomocníkom pri meditácii, pretože napomáha otvoriť a udržať energiu z vesmíru. Ďalej zosilňuje a podporuje vnútorný hlas. Uvoľňuje všetky negatívne bloky v tele a pomáha k logickému mysleniu.

Chalkopyrit má pozitívnu vibráciu, o ktorej je známe, že zvyšuje šťastie, radosť a vieru v seba samého , a rovnako ako väčšina zlatých kameňov je to kameň hojnosti .

Je to vynikajúci kameň na meditáciu, a to je jeho najmocnejší aspekt. Má silnú rezonanciu vo vyšších čakrach a je uznávaný ako kameň mystiky .

Je to preto, že je bežné, že vytvára silné spojenie s vyššími duchovnými a mystickými ríšami, hoci je to tiež silný liečivý kameň pre fyzické telo.

Kameň zvyšuje intuíciu, predovšetkým u nežného pohlavia. Otvára a čistí korunnú čakru. Tiež násobí účinnosť pri akupunkturách a iných liečiteľských metódach. Chalkopyrit upokojuje dušu a prináša nám do života blahobyt a hojnosť. Kameň je tiež dobrý pri cvičení ako sú tai-chi, joga alebo pilates. (Tam kde pracujete s vlastnou energiou.)

Použitie tohto kameňa vám pomôže dosiahnuť hlbší meditatívny stav, známy ako stav bez mysle. Privedie vás všeobecne k väčšiemu duchovnému porozumeniu. Súčasťou tohto procesu je pochopenie, že vesmír je dokonalý a že všetko, čo sa deje, nastáva z dôvodov, ktoré sú dokonalé.

Farba: chalkopyrit má zaujímavú kombináciu mosadzno-žltej farby s modrofialovým povlakom.

Tento minerál napomáha pri nachladnutí, bronchitíde a uľavuje pri horúčkach. Pôsobí blahodárne pri pľúcnych ochoreniach, mozgových poruchách a nádoroch. Svoju energiou podporuje obnovu kožných buniek a ich regeneráciu. Prospieva rastu vlasov, cievnemu systému a vylučovacím orgánom.

Čistenie:  Čistíme iba čistou látkou (tomuto kameňu nesvedčí vlhkosť), vydymovaním, umiestnením na hematitovej drti.

Nabíjanie:  Na mesiaci, alebo na nepriamom slnku.

Kryštály vo veľkosti cca 2,5 cm až 4 cm. Pôvod Peru.

Kamienky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kryštály dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

Y2ZkN2Jh