♥ Pri objednávke nad 80€ poštovné zdarma ♥

TOVAR V AKCII

naša cena 13,00 EUR
naša cena 18,00 EUR

KONTAKTY

GERHARD OLÁH
Šintavská 14
851 01 Bratislava
tel: +421 904 272 092
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 22,00 EUR
naša cena 4,20 EUR
naša cena 3,20 EUR

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi 47% Celkom fajn 38% Nie príliš 7% Vôbec 9%

Šungit

Šungit je pre jeho liečivé vlastnosti pokladaný za "kameň zdravia". Jediné miesto na Zemi, kde sa nachádzajú ložiská šungitu sú v Karélií na ruskom severe na brehu Onežského jazera. Vedci odhadujú vek tejto horniny okolo 2 miliárd rokov. Je to poly-minerálna uhlíková hornina, ktorá obsahuje uhlík vo forme fullerénov. Má neobyčajné fyzikálne a chemické vlastnosti, štruktúru a zloženie. Šungit má silné ochranné schopnosti proti žiareniu, je to jedinečný minerál, ktorému sa žiadny iný nepodobá ani svojimi liečivými vlastnosťami, ani rozmanitosťou svojich schopností. Kozmický pôvod tohto kameňa je veľmi pravdepodobný, vďaka vysokej koncentrácii fullerénov, pretože podobné mimozemské fullerény boli nájdené aj v meteoritoch.
Jedna z mnohých legiend hovorí, že jeden z robotníkov z čias cára Petra I., ktorý v začiatkoch 18. storočia organizoval výrobu medi, trpel ťažkou chorobou. Na dne kaňonu, odkiaľ robotníci vozili kamenie do huty, bol náhodne objavený prameň, ktorého voda za niekoľko dní robotníka vyliečila. Všetkým svoj príbeh vyrozprával a táto zvesť sa dostala k samotnému cárovi a tento dal príkaz zázračnú vodu preskúmať. Výsledky výskumu predbehli všetky očakávania. Zistilo sa, že voda má skutočne veľkú liečivú silu proti chorobám srdca, pečene, chudokrvnosti, reumatizmu a mnohým ďalším neduhom vrátane tých psychických.

Šungit lieči, čistí, dezinfikuje a aktivuje vodu, nabíja, energetizuje a mení jej informačnú štruktúru a obohacuje ju o stopové prvky. Chráni pred elektromagnetickým žiarením a patogénnymi vplyvmi, harmonizuje prostredie, regeneruje a kultivuje pôdu. Je to zvláštna hornina, ktorá ničí a pohlcuje všetko, čo škodí ľuďom a všetkým živým organizmom, ale koncentruje a obnovuje všetko, čo im prospieva. Vedci hovoria o šungite ako o zázraku.


Šungit má rôzne tvary a podoby, ako napríklad pyramídy, gule, doštičky, prívesky a podobne. Každý z nich slúži na všetko, ale majú aj konkrétne použitie. Pyramída slúži na rušenie geopatogénnych zón. Používajú sa k liečeniu viacerými spôsobmi. Odporúča sa priložiť pyramídku na boľavé miesto alebo miesto problému, alebo ju môžeme umiestniť na akupresúrne body a energetické centrá. Nie je vhodné použitie po 19.00 hodine, a to len z toho dôvodu, aby ste mali pokojný spánok. Šungit nabíja energiou. Doštičky sa lepia na mobilný telefón, notebook a tým nás ochraňujú pred negatívnym elektromagnetickým žiarením a nepriaznivým vplyvom týchto zariadení.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 0,80 EUR

novinka
top produkt


 

naša cena 4,90 EUR 

naša cena 8,50 EUR

top produkt

KONTAKTY

GERHARD OLÁH

Adresa: Šintavská 14

PSČ: 851 01 Bratislava

Email: olahgerhard@gmail.com

Telefón: +421 904 272 092

YjgxZG