Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »Novinky» Ruženín a krištáľ - Nežná láska


        

Ruženín a krištáľ - Nežná láska

náramok

top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 066
naša cena:
10,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Nežná láska je náramok z kombinácie ruženínu a krištáľu praskaného. Guličky o priemere 0.7 cm, navlečené na pevnej gumičke. Pôvod kameňov Brazília.

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja.Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.

Ruženín je kameňom lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Ruženín je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným.

ZGE2YjN