Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

Doprava zdarma od 80€ a k tomu hodnotný darček od nás ♥ 


Úvod »Novinky» Jaspis Imperiál - Hríbik menší


        

Jaspis Imperiál - Hríbik menší

5,8 cm

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 205
naša cena:
13,90 EUR (nie sme platcovia DPH)

Jaspis – kameň označovaný ako “matka všetkých kameňov”. Vzbudzuje súcit a túžbu konať dobro, čím nás robí lepším človekom. Pre svoju širokú škálu zemitých farieb bol oddávna používaný na výrobu zaujímavých ozdobných predmetov. Ale okrem tohto praktického využitia mu bola pripisovaná aj magická sila. Odjakživa sa verilo, že jaspis chráni pred duchovnými nástrahami onoho sveta a tíši bolesť spôsobenú láskou.

  • Jaspis imperial patrí k najkrajším Jaspisom. Predstavuje našu cestu k Univerzu. Jaspis imperiál nám pomáha pochopiť, že spolu so svetom tvoríme jeden celok, že nemusíte mať strach, pretože sme zajedno s tým, čo nás ohrozuje. Tak veľmi pozitívne vplýva na prekonanie strachu a neistoty. S jaspisom sa vydávame na cestu k našej duchovnej podstate, pri jaspise zabúdame, kto sme už boli a vydávame sa na novú duchovnú cestu, k svojej duchovnej podstate.
    Z hľadiska Feng Shui je Imperiálny Jaspis veľmi vhodný pri prebytku jinovej energie, pre energických, kreatívnych ľudí, ktorí potrebujú trochu viacej uzemniť. Kto má problém s koncentráciou, jaspis imperiál mu pomôže lepšie sa sústrediť. Ďalej je veľmi vhodný pre ľudí, ktorých životné tempo je príliš rýchle a potrebujú sa viacej uvoľniť a spomaliť.

Krajina pôvodu: Madagaskar.

Rozmer 5,8 cm.

  • Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.
  • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

ZTI5NG