Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 

TOVAR V AKCII

naša cena 18,00 EUR
skladom
naša cena 13,00 EUR
skladom
naša cena 11,92 EUR
skladom

KONTAKTY

GERHARD OLÁH
Šintavská 14
851 01 Bratislava
tel: +421 904 272 092
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 3,99 EUR
skladom
naša cena 5,30 EUR
skladom
naša cena 6,30 EUR
skladom

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi 46% Celkom fajn 37% Nie príliš 7% Vôbec 9%

Šungit / Šungitová voda

Voda má kľúčový význam pre náš život. Ľudské telo obsahuje približne 75 % vody. Voda v tele zabezpečuje látkovú výmenu, udržiavanie telesnej teploty, vylučovanie odpadov, toxínov a ostatných produktov rozkladov. Dehydratácia organizmu je nebezpečnejšia ako nedostatok potravy. Ak pijeme málo tekutín, bývame viac unavení, prichádzajú choroby, no ale aj predčasné vrásky, starnutie a dokonca až smrť. Voda funguje ako elektrické vedenie, alebo vodič. Udržuje náš organizmus otvorený a v pohybe. To je dôležité nielen z pohľadu fungovania telesných orgánov, ale aj voľného prúdenia energie naším telom. Ovplyvňuje termoreguláciu. Očisťuje. Dôležite je nielen to, koľko pijeme, ale predovšetkým to, čo pijeme. Voda je istým spôsobom špongia, ktorá nasáva informácie z prostredia, kadiaľ prechádza. Vibrácie materiálov, s ktorými prichádza do styku, vibrácie prostredia, kadiaľ tečie, ale aj ľudské emócie či myšlienky.
Preto hovoríme, že voda si pamätá, kadiaľ pretekala. Voda vo vodovodnom potrubí prechádza dlhú cestu pod tlakom, počas ktorej do seba naberá rôzne informácie. Takáto voda je vlastne už mŕtva, keď ju pijeme.V súčasnosti je však problém, kde zohnať kvalitnú vodu, ktorá pôsobí zároveň detoxikačne a pomôže tak vykonať látkovú výmenu čo najefektívnejšie.

Zníženú informačnú kvalitu a vitalitu vody dokážu obnoviť rôzne kamene. Drahokamy svojimi vibráciami zapíšu do vody informácie, ktoré nielen zlepšia chuť vody, takáto voda dokáže pôsobiť aj terapeuticky. Toto poznanie využívali už niektoré staré národy, ktoré liečili krištáľovou vodou. Urobiť si krištáľovú vodu môžete aj v domácich podmienkach. Krištáľová voda bude nabitá energiou, bude chutnejšia, stráviteľnejšia, bude neutralizovať negatívne informácie a krištáľmi budeme predlžovať jej trvanlivosť. Ideálnymi kameňmi na výrobu krištáľovej vody sú: krištáľ, ametyst, ruženín.

Šungitová voda pôsobí na organizmus plánovite. Tlmí bolesť a má protizápalové účinky.  Šungitová voda vďaka svojím liečivým účinkom pomáhá liečiť rôzne zápalové ochorenia, alergické, vírusové, kožné, kĺbové ochorenia, choroby látkovej výmeny a to nasledovne:

  • pitím – gastritidu, kolitídu, prechladnutie (chrípku, bronchitídu), žlčníkové a ľadvinové kamene, cukrovku, artrítidu. Pomáhá obnoviť imunitný a energetický stav pri syndróme chronickej únavy. Je dokázané, že fullereny brání vzniku a rozvoju arteriosklerózy. Zajímavým faktom je, že šungitová voda odstraňuje stavy po nadmernom požití alkoholu "opicu".
  • obkladami – vredy, zle sa hojace rany, preleženiny, furunkuly, atopický exém. Výborne zmierňuje bolesť pri popáleninách!

Táto voda má omladzujúce účinky. Každodenním umývaním se zvyšuje elasticita a tonus pleti, miznú drobné vrásky, olupovanie pokožky, otoky. Šungitové fullereny urychľujú regeneráciu tkanív. Veľmi užitočné je umývanie sa touto vodou pri akné. Šungit takto obnovuje mladosť a krásu pleti.
Oplachovanie vlasov vodou zpevňuje korienky, zamedzuje plešateniu a vypadávániu vlasov a dodává im lesk a hebkosť.

Živá voda je nová šanca pre naše zdravie.


KONTAKTY

GERHARD OLÁH

Adresa: Šintavská 14

PSČ: 851 01 Bratislava

Email: olahgerhard@gmail.com

Telefón: +421 904 272 092

NGQyZ