Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »Ochrana» Achát - sloník šťastia


        

Achát - sloník šťastia

fialový náramok

top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 029
Parameter 1: ochrana
naša cena:
12,30 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Achát - sloník šťastia
154
Achát - sloník šťastia
skladom
naša cena 12,30 EUR

Náramok z fialového achátu praskaného so sloníkom so Swarovského kryštáľom. 

Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti. Posilňuje rozmnožovacie orgány žien, chráni budúce mamičky a pomáha im pri pôrode. Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.

Symbol slona: Slon je v juhovýchodných kultúrach nositeľom šťastia.

Táto pravda pochádza z hinduizmu, kde slon znázorňuje zosobnenie sily Budhovej mysle, múdrosti, ušľachtilej jemnosti a harmónie. Slon svojou silou chráni domov a prináša šťastie.

Azda najznámejší je boh šťastia a múdrosti Ganéša, syn boha Šivu, ktorý mu navrátil život a dal mu hlavu prvého zvieraťa, ktoré išlo okolo. Má hlavu slona a odstraňuje všetky prekážky v ceste.

Náramok je navlečený na pevnej elastickej gumičke a má veľkosť 19 cm.

Kamienky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Šperky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

MGYzN