Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »MUŽI» Ónyx náramok - Spojenie lásky


    

Ónyx náramok - Spojenie lásky

unisex náramok

top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 269
naša cena:
9,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Spojenie lásky je náramok z čierneho ónyxu so symbolom kotvy.

Kotva je symbolom, ktorý dodáva svojmu nositeľovi pocit bezpečia, stabilitu a je aj známkou vernosti v láske. Pokladá sa aj za symbol úspechu v obchodných záležitostiach. Kotva má dlhú históriu, v minulosti bola hlavne symbolom skúsených námorníkov. Dnes je jeho význam iný, ale napriek tomu je stále veľmi obľúbený. Je to symbol vyjadrujúci, že jeho nositeľ je v harmónii sám so sebou a zakladá si na hodnotách, v ktoré verí. Kotva môže tiež predstavovať človeka, ktorý pro nás mnoho znamenal a znamená. Chceme s ním byť stále spojení. Pre niektorých ľudí kotva znamená pocit bezpečia, či symbol domova. Hlavne pre tých, ktorí veľa cestujú. Tento symbol môže mať veľmi zvláštny význam aj pre tých, ktorí majú za sebou búrlivú minulosť. Kotva im dáva silu ísť ďalej a byť lepšími.

 • Slovo ónyx pochádza zo slova “onux” , ktoré znamená necht. Ale prečo práve necht? Legenda hovorí, že vznikol, keď boh lásky, Amor šípom odstrelil Venušin necht. Odvtedy má povesť nositeľa šťastia v láske a tiež pomáha prekonať bolesť zo straty. Jeho prítomnosť pôsobí tiež afrodiziakálne.
 • Ónyx je kameňom dodávajúcim silu. Zaisťuje oporu v obtiažnych alebo neprehľadných situáciách rovnako ako v obdobiach mimoriadneho citového alebo telesného stresu. Dokáže upriamiť vašu energiu jedným smerom a súčasne ju zladiť s pôsobením vyšších síl. Zaisťuje kontakt s vyššími sprievodcami. Ónyx ponúka spojenie s jednotou vesmíru. Dokáže vás presunúť po prúde času, aby ste videli svoju budúcnosť a vďaka svojej moci ovplyvniť ľudské sily a schopnosti vám dopomôže, aby ste sa stali skutočnými pánmi svojho osudu. Kameň prináša ráznosť, vytrvalosť a životnú silu. Uľahčuje prijímanie poučenia z minulosti, zvyšuje sebadôveru a pomáha vyrovnať sa s podmienkami vo vašom okolí.
 • Ónyx držaný v ruke vás upozorní na minulé zranenia, ktoré sa dajú pomocou kryštálovej liečby odstrániť. Tiež ho môžete použiť na hojenie starých ľútostí a smútkov.
 • V duševnom živote ónyx vyhľadáva rozpory pretrvávajúce v mysli pomáha ich integrovať do vašej duše. Ukotvuje roztržitosť svojho majiteľa do pohody stálejšieho prístupu k životu. Celkovo zvyšuje schopnosť sebakontroly. Pôsobí ako duševné tonikum, ktoré znižuje inak celkom ochromujúci strach a obavy. Ónyx prináša nedoceniteľný dar dochádzať k uvážlivým rozhodnutiam.
  Na telesnej úrovni napomáha vstrebávať vesmírne energie, ktoré sú potrebné pri liečení a k ďalším účelom. Udržuje v tele rovnováhu energií jin a jang. Spôsob, akým ónyx borí blokády a očisťuje má iný charakter ako u turmalínu. Onyx síce odoberie z vášho tela negatívnu energiu, ale neabsorbuje ju.
 • Pomáha pri liečbe sluchu, najmä pri odstraňovaní nepríjemných šumov. Tiež sa používa pri poruche rovnováhy, ostrí zrak a rovnako ako aj iné druhy chalcedónu posilňuje imunitný systém. Ónyx sa odpradávna používal aj pri problémoch so srdcom. Overilo sa, že pomáha aj na ekzémy, rýchlejšie hojí rany a jazvy. Tiež pomáha na kosti a zuby.

Korálky sú vo veľkosti 8 mm, navlečené na pevnej gumičke.  Veľkosť 21 cm.

Ónyx odporúčame často nabíjať na priamom slnku.

Náramky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Šperky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

ODhlN