Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

♥ Doprava zdarma od 80€ a hodnotný darček od nás k tomu ♥ 


Úvod »Náramky» Mesačný kameň s turmalínom 4 mm fazetovaný a rubelit


        

Mesačný kameň s turmalínom 4 mm fazetovaný a rubelit

náramok

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 943
naša cena:
17,00 EUR (nie sme platcovia DPH)

Náramok z fazetovaného 4 mm mesačného kameňa s čiernym turmalínom v kombinácií s ružovým turmalínom. 

Mesačný kameň s turmalínom čiernym má veľmi vzácnu energiu, ktorá je uzemňujúca a zároveň povznášajúca. Je to veľmi silná kombinácia minerálov vo svete polodrahokamov. 

Tento vzácny minerál sa spája s Bohyňou a žiada ju, aby sledovala našu cestu a viedla nás k nášmu Najvyššiemu Ja (vyššej múdrosti) a ovplyvňovala pozitívne zmeny vo svete. Čistí naše aurické pole a aktivuje energiu Kundalíni. Pomáha nám zostať v kontakte s našim telom počas šamanskej práce. 

Biely Mesačný kameň má jemnú ženskú energiu, zatiaľ čo čierny turmalín má silnú mužskú energiu. Spoločne majú mimoriadne pokojnú a vyváženú vibráciu, ktorá nám pomáha zostať v centre srdca - vo svojom strede. Pripomína nám, že všetci máme ženskú aj mužskú stránku a prijatím oboch sa môžeme spojiť s naším Najvyšším Ja. Pomáha nám zbaviť sa negatívnych emócií a spomienok a s istotou zobrať vlastný život do svojich rúk. Pomáha nám cítiť sa bezpečne a veriť, že všetko dopadne tak, ako má. Má veľmi trpezlivú a uvoľňujúcu energiu, ktorá nám pomáha ísť s prúdom a netlačiť  na seba a okolie.

Kombinuje našu intuíciu s logickým zdravým rozumom, čo nám umožňuje bezproblémovo využívať obe časti našej mysle. Povzbudzuje nás, aby sme boli otvorení novým myšlienkam a aby sme si udržali emocionálne neutrálnu myseľ, aby sme mohli jasne premýšľať. Pomáha nám zostať pokojnými a nereagovať príliš zbrklo, aj keď je situácia nepriaznivá. Inšpiruje kreativitu a flexibilitu. Obzvlášť je dobrý pre každého, kto potrebuje lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Mesačný kameň s turmalínom sa využíva najmä na liečbu reprodukčných orgánov. Uvádza sa, že je obzvlášť užitočný pri liečení bolesti spojenej s reprodukčným systémom, vrátane symptómov súvisiacich s menštruáciou, menopauzou a endometriózou. Má výborný vplyv na predmenštruačný syndróm, počatie, tehotenstvo, pôrod a kojenie. Je to vynikajúci kameň pre ľudí, ktorí podstupujú hormonálnu liečbu.

  • Náramok je navlečený na gumičke, veľkosť 17 cm, ale sadne aj na 18 cm.
  • Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.
  • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.


YjAwOTU5M2