Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.
Ok

 Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a darček od nás k tomu 


Úvod »» Dendrický opál surový 873g


    

Dendrický opál surový 873g

12,3 x 8,2 x 7,7 cm

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 974
naša cena bez DPH : 35,83 EUR
naša cena s DPH (20 %):
43,00 EUR

Veľký kus surového dendrického opálu. Pôvod Brazília. Váha 873 g, veľkosť 12,3 x 8,2 x 7,7 cm.

 • Dendritický opál je kryštál, ktorý má veľa spoločného so synchronizáciou čakier v tele človeka. S energiami, ktoré prinášajú veľkú nádej na rast a silu, vám dendritický opál poskytne jasnosť a perspektívu, ktorú v živote potrebujete. Špecifický typ opálu, dendritický opál, má tmavú farbu a na základni má rúrkovité alebo dendritické vzory. Hoci sa kameň zvyčajne vyskytuje v čiernej a bielej farbe, čierna farba môže mať rôzne odtiene, od modro-čiernej až po tmavosivú. Zloženie tohto kameňa zahŕňa čierny minerál známy ako mangán, pričom dendrity majú zreteľný listovitý tvar, ktorý pripomína papraď.
 • Vibrácie, ktoré dendritický opál vyžaruje, pracujú na rovnakej frekvencii ako vnútorné energie človeka, pričom sa zameriavajú najmä na zosúladenie fyzických a duchovných energií. V skutočnosti rast, o ktorom sa predpokladá, že pochádza z dendritického opálu, nie je len duchovný, ale aj fyzický.
 • Kameň obsahuje sily, ktoré aktivujú čakru tretieho oka človeka, čím posilňujú jeho intuíciu, aby dosiahli jasnejšie vnímanie sveta okolo seba. Ak budete mať kameň vo svojej okolitej aure, pomôže vám lepšie pochopiť zážitky, ktorých ste každodennými svedkami. Väčšia informovanosť o vašom prostredí je prostriedkom na dosiahnutie harmónie navonok aj vo vnútri. Preto, ak ste sa cítili obzvlášť slabo alebo rozladení so svojím vnútorným ja, používanie Dendritického opálu určite vyváži vaše energie a vyjasní všetky obavy, ktoré vám napadnú. Energie dendritického opálu sú tiež veľmi prospešné pre sebahodnotenie v tom zmysle, že pomáhajú reorganizovať a preskupovať myšlienky a emócie človeka. Ak ste sa ocitli na križovatke v dôležitej životnej situácii, môžete použiť kameň na získanie určitej perspektívy, aby ste mohli lepšie rozlišovať správne od nesprávneho. Vďaka tomu budete tiež efektívne zisťovať, ktorou cestou sa vydať, pretože budete lepšie rozumieť tomu, k akému výsledku to môže alebo nemusí viesť.
 • Ďalšou veľmi dôležitou výhodou Dendritického opálu je, že vám umožňuje viac akceptovať ostatných. Ľudia, ktorí sa cítili mimoriadne ostražití voči ostatným okolo seba, budú mať z kameňa veľký úžitok, pretože vďaka jeho vibráciám uvidia v každom človeku to dobré. Tieto vibrácie slúžia aj na to, aby vám pripomenuli, že všetko v živote sa stalo alebo sa deje z nejakého dôvodu.
 • Vašou úlohou vo vesmíre by malo byť zamerať sa na svoje požehnania a zdieľať ich s ostatnými okolo vás, ktorí nemusia mať také šťastie ako vy. Okrem toho kameň zosúladí vašu mužskú energiu s vašou ženskou energiou , aby ste mohli dosiahnuť lepší pocit rovnováhy zvnútra.
 • Dendritický opál je kameň s takou nesmiernou silou, že je nutnosťou pre každého, kto chce preskúmať svoju spiritualitu. Pri správnom použití môžu sily tohto kryštálu skutočne zmeniť váš život tým, že vám pomôžu uzavrieť mier s vašou minulosťou. Mnoho ľudí nedokáže vo svojom živote naplno využiť svoj potenciál, pretože ich brzdia neviditeľné sily minulosti. Dendritický opál funguje v tomto ohľade svojou mágiou a umožňuje človeku vidieť, čím si prešiel v minulom živote, prečo si tým prešiel a čo musí urobiť, aby v tomto uspel. Ak investujete do tohto kameňa, mali by ste byť pripravení byť svedkami veľmi živých psychických vízií a mystických zážitkov. Aj keď tieto obrázky nemusia prísť okamžite a nebude ich ľahké vidieť, akonáhle pochopíte používanie kryštálu, stanete sa inou osobou. 
 • Dendrický opál napomáha pri liečbe infekcie a horúčky, udáva sa, že blahodarne pôsobí na zrak, zmierňuje predmenštruačný syndróm. V minulosti sa verilo, že dendritické opál pomáha pri pôrode, má očistný účinok na krv a obličky a dodáva celkovú silu k životu. Dendritické opál je oproti ostatným opálom špecifický v tom, že je liečiteľmi uvádzaný ako podporný prostriedok pri obehových problémoch, navyše tlmí úzkosti a stabilizuje dobrú náladu.

Opály sú citlivé na náhle zmeny teploty, pre svoj vysoký obsah vody. Je potrebné pri starostlivosť dbať, aby sa nevysušili a pravidelne ich namáčať do vody.

 • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

YWE5O