Poštovné zdarma pri objednávkach nad 80€ 


Úvod »» Ružový a modrý zafír náhrdelník


        

Ružový a modrý zafír náhrdelník

náhrdelník

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 755
naša cena:
139,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Mesačný kameň náušnice  v striebre
744
Mesačný kameň náušnice v striebre
skladom
naša cena 25,00 EUR
Mesačný kameň v striebre
746
Mesačný kameň v striebre
skladom
naša cena 49,90 EUR

Ružový a modrý zafír na striebornom prívesku je krásna remeselná práca klenotníka zo Srí Lanky, striebro je s puncom kvality Ag 925/1000, krásny lesk, certifikát k dispozícii. Súčasťou je strieborná retiazka v dĺžke 50 cm. 

Šperk, ktorý neprehliadne nikto a pritom je nesmierne jemný, nežný, ženský a luxusný. Zasielame v darčekovom balení.

  • Ružový zafír prináša do srdca svetlo a uvoľňujúcu energiu a zároveň povzbudzuje emócie. Pomáha prekonať depresívne sklony či potrebu zamyslieť sa nad emocionálnymi ranami z minulosti a nabáda k odpúšťaniu a napredovaniu. Ružový zafír stelesňuje vášeň a silu srdca, pomáha prekonávať hanblivosť a ľahšie vyjadrovať emócie. Dokáže vniesť láskyplnú a hravú energiu do každého vzťahu a obnoviť schopnosť byť zraniteľný a vášnivý voči ostatným. Ružový zafír odráža svetlo srdca a lásky a stimuluje srdcovú čakru, ktorá sa nachádza blízko stredu hrudnej kosti. Reguluje našu interakciu s vonkajším svetom a riadi to, čo prijímame a čomu odolávame. Dáva nám schopnosť vyrovnať sa so sebou samým v rámci prostredia. Ružová kryštalická energia sa používa na vyriešenie blokád a obnovenie rovnováhy srdcovej čakry, čo nám pomáha jasne pochopiť naše vlastné potreby a emócie. Dokážeme sa vysporiadať s prílivmi a tokmi citových vzťahov, pochopiť ich cyklickú povahu a prijať zmeny. Ružový zafír pôsobí ako magnet, ktorý priťahuje všetko, čo potrebujete, aby ste sa dostali do života človeka. Je to kameň duchovnej sily, ktorý prináša prosperitu a pomáha udržiavať dary života. Má tendenciu sústrediť sa, vyžarovať svoju energiu pri plnení snov a túžob vedomia aj bez vedomého zasvätenia.  Ružový zafír učí lekcie uznania a vďačnosti, zvyšuje poznanie, že láska je jeho vlastnou odmenou. Pripomína nám to túžbu nášho srdca, pretože Božské je totožné s túžbou, ktorú k nám cíti Boh. Zafír sa používa na upokojenie nadmerne aktívnych telesných systémov a reguláciu žliaz. Zafír je prospešný pre oči, odstraňuje nečistoty a napätie. Tento kameň lieči krvné poruchy a zmierňuje nadmerné krvácanie, posilňuje žily a zlepšuje elasticitu.

  • Veľkolepý a svätý zafír vo všetkých svojich nebeských odtieňoch je kameňom múdrosti a kráľovskej ceny, proroctva a Božej priazne. Navždy sa spája s posvätnými vecami a považuje sa za klenot drahokamov, klenot ponorený do histórie a tradície takmer každého náboženstva. Pre staroveký a stredoveký svet Zafír nebeskej modrej znamenal vrchol nebeskej nádeje a viery a verilo sa, že prináša ochranu, šťastie a duchovný vhľad. V hebrejskej tradícii mali obaja kráľ Šalamún a Abrahám zafírske talizmany a zákon daný Mojžišovi na vrchu bol údajne vyrytý na zafírových tabuľkách.
    Zafír je kráľovským kameňom učenia, duševnej bystrosti a psychickej aktivácie, hľadačom duchovnej pravdy. Jeho čistý Modrý lúč vnáša do mysle poriadok a liečenie, prepožičiava silu a sústredenie a schopnosť vidieť povrchové zdanie základných právd a využiť tieto vedomosti. Stimuluje čakry hrdla a tretieho oka a umožňuje človeku prístup k hlbším úrovniam vedomia s cieľom získať lepšie pochopenie seba. Modrý Zafír, ktorý je spájaný s planétou Saturn, zahŕňa poriadok, štruktúru a sebadisciplínu a je ideálny na dosahovanie cieľov. Zafír nás oslobodzuje od našich „vnútorných väzení“ a psychického utrpenia, ktoré môže spôsobiť, že sa emočne uzavrieme. Môže to byť účinná pomoc pri liečbe neuróz alebo dokonca psychóz. Zafír uvoľňuje depresie a zlepšuje náladu. Prináša mysli upokojenie a sústredenie a obnovuje rovnováhu v tele. Pomáha tým, ktorých ľahko ovplyvňujú názory ostatných. Podporuje úplnejšie pochopenie seba samého a pomáha človeku stať sa bezpečnejším vo svojich vlastných názoroch a znalostiach a vyjadrovať tieto pravdy ostatným. Je účinný pri smerovaní liečivých síl z anjelského alebo vyššieho zdroja do liečiteľa a je obľúbený u liečiteľov Reiki. Zafír tiež zosilňuje hojenie prostredníctvom hlasu.

Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý sa líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

M2M1MmYyY2