Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.
Ok

 Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a k tomu darček od nás 


Úvod »» Archanjelský Krištáľový Dúhový most


        

Archanjelský Krištáľový Dúhový most

generátor 169g, 6,6 x 4,6 cm

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 719
naša cena bez DPH : 34,17 EUR
naša cena s DPH (20 %):
41,00 EUR

Krištáľový dúhový most je pretkaný svetlom, ktoré v sebe odráža mnoho dúhových energií, všetkých farieb a živých premenlivých energií, kryštál, ktorý sa mení pod rukami. Je to kryštál archanjelskej energie, anjelov, liečiteľov, ochrancov.  Môžeme ich vnímať v kryštáli a tiež na fotografiách, pre toho, komu je kryštál vyvolený.

Archanjeli nás vyzývajú, nech im otvoríme naše srdce a dovolíme si prijať pomoc nielen v tejto dobe. Cez vibrácie krištáľu sa tak ľahšie dokážeme naladiť na ich prítomnosť a správy a energie, ktoré nám chcú odovzdať. Možno my sami sme prepojení s anjelskou sférou viac, než si myslíme. 

Krištáľ sám je ako tekuté Svetlo, jeho nádherné vibrácie prinášajú pokoj a pôsobia predovšetkým na naše centrá a energie v tele, programy, ktoré sú prepojené s nevierou, pochybnosťami nielen v seba, ale v to ďalšie, čo si myslíme, že je za oponou, ale ono je to našou súčasťou.

Váha 169g, veľkosť 6,6 x 4,6 cm. Kupujete produkt na fotografii.

  • Krištáľ je kameň kameňov. Symbolizuje čisté Božie "biele" svetlo. Krištáľ vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.
  • Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny. 
  • Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia. Používa sa i k zastaveniu krvácania. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne. 

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý sa líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

YmQ5ZmQ