Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Azuro-malachit a krištáľ náramok


        

Azuro-malachit a krištáľ náramok

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 065
naša cena:
13,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Náramok Azuro-Malachit a Krištáľ praskaný obsahuje guličky o priemere 0.7 cm na pevnej gumičke. Pôvod kameňov Brazília.


Krištáľ predstavuje svetlo na Zemi, jeho liečivú a očistnú energiu. Pôsobí ako urýchľovač, ktorý aktivuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Ochraňuje, čistí a vyrovnáva auru, odstraňuje blokády brzdiace voľný tok energie. Do duše vnáša čistotu a jasnosť. Neustále nás nabíja novou energiou a novou silou. Do snov vnesie pozitívnu energiu. Zneškodňuje geopatogénne zóny a záporné zemské žiarenie. V centre hrdla pozitívne pôsobí na štítnu žľazu, v srdcovej čakre na srdce, na pľúca, aj na krvný obeh, na zažívacie ústroje v pupočnej oblasti. Prečisťuje a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo škodlivých látok. Pôsobí pri liečení nádorových ochorení, aj preventívne. Pomáha pri bolestiach hlavy (migréna).

Azuro-Malachit je krásnej zelenej farby, ako malachit, ale na niektorých miestach z neho vychádzajú kúsky modrého azuritu. Keďže v sebe obsahuje oba kamene Azurit a Malachit, má vlastnosti oboch kameňov. Zmierňuje duševné poruchy, posilňuje pevnosť charakteru, umocňuje pocit pokoja, pohody a zdravia. Harmonicky spája srdce s rozumom (city s myslením) a takto chráni pred konfliktnými riešeniami.
Malachit je kameň transformácie a pomáha pri zmenách a duchovnom rozvoji. Ochraňuje nositeľa pred negatívnymi a deštruktívnymi energiami a dodáva mu zdravie a pohodu. 
Azurit sa považuje za základnú pomôcku pri koncentrácii myslenia a pri meditácii. Pomáha chápať súvislosti, podporuje pamäť. Podporuje empatické cítenie, zvyšuje súcit, lepšie chápanie ostatných. Azurit má silný vplyv na centrálnu nervovú sústavu. Chráni ju pred preťažením, odstraňuje blokády.

YjQ2ZGMx