Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

♥ Doprava zdarma od 80€ a hodnotný darček od nás k tomu ♥ Do vypredania nálepky ku každej objednávke


Úvod »» Miska z ruženínu 959 g


        

Miska z ruženínu 959 g

14,3 x 4,8 cm

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 660
naša cena:
99,99 EUR (nie sme platcovia DPH)

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Herkimer diamant  a ruženín -  Diamantová láska
833
Herkimer diamant a ruženín - Diamantová láska
skladom
naša cena 39,00 EUR
Mala Love forever
081
Mala Love forever
skladom
naša cena 31,00 EUR
Ruženín - Vesmírny nomád
341
Ruženín - Vesmírny nomád
skladom
naša cena 15,00 EUR
Ruženín srdiečko 4 cm
632
Ruženín srdiečko 4 cm
skladom
naša cena 14,90 EUR
Ruženín strieborný náhrdelník zo Srí Lanky
504
Ruženín strieborný náhrdelník zo Srí Lanky
skladom
naša cena 79,00 EUR
Ruženín Dotyk lásky
1167
Ruženín Dotyk lásky
skladom
naša cena 79,00 EUR

Miska z minerálu ruženín. Ideálna na vaše poklady, prstienky, alebo unikátne kamienky.

Veľkosť: 14,3 x 4,8 cm

Váha 959 g

Kupujete produkt na fotografii.

♥ Ruženín je kameň srdca, je kryštálom bezpodmienečnej lásky.

  • Prináša jemnú ženskú energiu súcitu a mieru, nežnosti a uzdravenia. Hovorí priamo so srdcovou čakrou, rozpúšťa emocionálne rany, obavy a zášť a šíri božskú láskavú energiu po celej aure. Prebudením srdca a napojením na lásku poskytuje hlboký pocit osobného uspokojenia a spokojnosti, čo človeku umožňuje skutočne dávať a prijímať lásku od druhých. Používa ako symbol lásky už od roku 600 pred Kristom a je stále dôležitým talizmanom vzťahov. Je  efektívny pri získavaní novej lásky, romantiky a intimity alebo pri vytváraní užšieho vzťahu s rodinou alebo priateľmi. Podporuje spojenie v rámci skupín a spoločenstiev a nesie vysoké duchovné zladenie so Zemou, Vesmírom a BohomJemné ružové vyžarovanie ružového kremeňa upokojuje a lieči všetky zranenia, ktoré srdce utrpelo, preniká do vnútorných komôr srdcovej čakry, kde sa zaznamenávajú a ukladajú emocionálne zážitky. Rozpúšťa zármutok, starosti, obavy a zármutky, ktoré potláčajú schopnosť srdca dávať a prijímať lásku a nahrádza ho uzdravením, pohodlím a vnútornou výživou. Hlboký pocit osobného uspokojenia a energie vytvára nový základ, v ktorom sa vnútorný pokoj a spokojnosť môžu stať osobnou realitou. Je tiež kameň pre tých, ktorí nemôžu zažiť radosť zo života, pretože nemali dostatok lásky v živote. Ruženín je liečiteľom týchto vnútorných rán, vymazáva pôvodné odtlačky a preprogramuje srdce tak, aby akceptovalo nekonečný zdroj lásky, ktorý pochádza z vnútra seba. Iba potom, čo sa naučíme milovať seba, je možné milovať ostatných. Učí pravú podstatu lásky a očisťuje a otvára srdce na všetkých úrovniach. Je materinským kryštálom, ktorý inšpiruje starostlivosť o seba, ak niekto stratil svoju vlastnú matkuPodporuje spojenie s dieťaťom ak si ho umiestnenite na žalúdok počas tehotenstva a pomáha pri pôrode.  Ak umiestnite blízko sebe ruženín pri dojčení, alebo dáte na niekoľko minút ruženín do kruhu okolo detského jedla pomáha zmierniť ťažkosti s kolikou alebo kŕmením. Ak chcete lásku alebo posilnenie romantického vzťahu, umiestnite ruženín  vo svojej blízkosti (napr. na oltár).  Môže byť tiež umiestnený pri posteli alebo do rohov domu, aby sa obnovila dôvera a harmónia a aby sa podporila bezpodmienečná láska. Ako kameň lásky, nežnosti a zmyselnosti je Ruženín silným afrodiziakom, ktorý stimuluje zmyslovú predstavivosť. Je to skvelý kryštál na spanie pre dospelých a deti, poskytuje nádherné sny a zabraňuje nočným morám. Pomáha tiež deťom nebáť sa tmy. Je upokojujúci kameň, ktorý je vynikajúci na použitie pri traume alebo kríze, vrátane emocionálneho šoku. Posilňuje empatiu, citlivosť a pomáha pri prijímaní potrebných zmien. Je tiež vynikajúcim kameňom na upokojenie zármutku. Je to tiež profesionálny podporný kameň pre kozmetických konzultantov.
  • Môže sa použiť na upokojenie popálenín a zníženie pľuzgierov, ak sa jemne potiera lešteným kameňom alebo sa používa ako elixír. Môže byť tiež užitočný pri znižovaní výskytu nevzhľadných jaziev. Používa sa ako elixír na vyčistenie pleti, zníženie vrások a podporu jemnej pleti. Stimuluje správne fungovanie srdca a obehového systému. Pomáha zmierniť napätie a stres, búšenie srdca alebo arytmiu a môže stabilizovať nepravidelný srdcový rytmus. Je ideálny pre predčasne narodené deti alebo malé deti so srdcovou slabosťou alebo chorobou alebo pre kohokoľvek, kto potrebuje silnejšie a stabilnejšie srdce. Tento kameň sa používa na čistenie tekutín v bunkách tela a na podporu uvoľňovania nečistôt. Pomáha pri hojení obličiek a nadobličiek, pokladá sa pri ťažkostiach týmusu a pľúc, zmierňuje kašeľ a upokojujúce bronchiálne oblasti. Používa sa tiež pri liečbe závratov. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší. Vyrovnávaním činnosti oboch mozgových hemisfér prináša dokonalejšie myslenie. Pomáha pri diétach a redukcii váhy. Podporuje predovšetkým ženský reprodukčný systém, pohlavné orgány a zvyšuje plodnosť. Pomáha zmierňovať sexuálne ťažkosti, popôrodnú depresiu a predpokladá sa, že pomáha matkám liečiť sa po zložitých pôrodoch.
  • Ruženín je napojený na ženskú energiu a je jedným z kameňov Veľkej matky. Aktivuje nielen ľudskú čakru srdca, ale tiež sa spája so srdcom Zeme a srdcom vesmíru. Jeho vibrácie môžu preniknúť na bunkovú úroveň a preprogramovať bunky skôr na radosť a dlhovekosť ako na zúfalstvo a smrť. Povzbudzuje rozpustenie hnevu a nenávisti, strachu a podozrenia a prináša Svetlo uzdravenia, znovuzrodenie nádeje a viery v dobročinnosť vesmíru.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

YWQ4ZGYw