Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Krištáľ IZIS Majstrovský kryštál


    

Krištáľ IZIS Majstrovský kryštál

501 g

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 637
naša cena:
69,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Krištáľ s turmalínom obelisk generátor
162
Krištáľ s turmalínom obelisk generátor
skladom
naša cena 18,90 EUR
Krištáľ srdiečko Čistá duša náhrdelník
017
Krištáľ srdiečko Čistá duša náhrdelník
skladom
naša cena 11,90 EUR
Krištáľ sekaný náramok
007
Krištáľ sekaný náramok
skladom
naša cena 5,40 EUR
 • V krištáli IZIS je uložené tajomstvo liečení, ktoré sa musia uskutočniť, pokiaľ má byť život obnovený a prinavrátená božská spravodlivosť. Bohyňa Izis - egyptská bohyňa liečiteľka, jedna z namocnejších bohýň, ktorej osud sprevádzal utrpenie, nachádzala však silu liečiť seba aj iných. Esencia tejto sebaliečivej sily je včlenená do formy krištáľového svetla. 
 • Krištáľ Izis má na dvoch stranách  (musí to byť aspoň jedna strana) špecifický geometrický tvar. Na jednej zo svojich strán (tiež sa používa termín tvár) obsahuje päťstranný útvar. Spôsob, ktorým sa formuje päť uhlov v tomto kryštáli je jedinečný. Ako u všetkých Majstrovských kryštálov, so špecifickými geometrickými tvarmi, čím je väčšia symetria medzi protiľahlými stranami, tým harmonickejšie sú jeho energie. Inými slovami, ideálny krištáľ Izis je ten, kde predlžujúce sa strany vychádzajúce zo základne, rovnako tak ako strany formujúce špici, majú rovnakú dĺžku. 
 • Tento útvar predstavuje CHRÁM. 
 • Krištáľ Izis znázorňuje jedinečný spôsob, ako pracovať s dulaitou - harmonizovať polaritu, ktorá je všade okolo nás, deň a noc, muž a žena, svetlo a tma, dobro a zlo. Krištáľ Izis spája tieto protichodné aspekty spôsobom, ktorý prináša poznanie, harmóniu a vyrovnanosť každej strane.
 • Dve nižšia (kratšie) priamky predstavujú protichodné sily, ktoré život ponúka za účelom rastu na Zemi. Sú pevne spojené so základňou, ktorá predstavuje dimenziu fyzickej sféry. Dve horné priamky, ktoré sa stýkajú vo vrcholovom bode nám odhaľujú tajomstvo pre zjednotenie. Je to len vtedy, keď v sebe spojíme protiľahlej aspekty do harmonického celku, ktorý nám svet bude zrkadliť späť ako jednotnú realitu. Izis je jedinečný v tom, že vo svojej päťstrannej tvári dokázal spojiť sily polarít do celku, vytrhujúc náprotivky zo sveta duality. Tento krištáľ je silným liečiteľom, ktorý vyžaruje poznanie ako skombinovať očividne protichodné sily života a smrti, choroby a zdravia, bolesti a radosti. Ak tak urobíme, je dosiahnutý stav celistvosti, ktorý zahŕňa všetky prvky stvorenia.
 • Aby sme vyliečili hlboko zasadené emočné rany, ktoré znemožňujú našu celistvosť, každý z nás musí zharmonizovať všetky aspekty vo vnútri seba samých. Krištáľ Isis nepredstavuje len tento súlad, ale je symbolom novej celistvosti, ktorá sa rozvíja, keď sa sily, ktoré sa javia ako protichodné, spoja v doplňujúci sa celok.
 • Päťka v numerológii predstavuje slobodu prostredníctvom zmeny.
 • Mnoho duší, ktoré sa teraz inkarnujú na Zemi sú vysoko vyspelé a citlivé bytosti. Krištáľ IZIS môžete tiež nazvať krištáľ BOHYNE, nie je však prioritne určený iba ženám, ale aj mužom a deťom. Mnoho detí vykazuje pokročilé stupňa vedomia a "spirituálneho cítenia". Krištál Izis je úžasný priateľ pre tieto bytosti, ktoré teraz vstupujú do fyzických tiel s úplne otvorenou mysľou a srdcom. Poslúži k ochrane týchto krásnych mladých ľudí v ich procese prispôsobovania sa svetu, ktorý tvorí nesúlad. 
 • Kryštál Izis je veľmi účinný pri použití v osobnom sebaliečení a to aj po strate milovanej osoby či už tá osoba fyzicky zomrela alebo jednoducho už nie je dlhšie prítomná vo vašom živote. Je utešiteľom pre rany srdca.  Schopnosť stiahnuť sa do vnútornej svätyne srdca a oživiť silu lásky je možné prostredníctvom geometrickej stavby tohto krištáľu. Krištáľ Izis je tiež sprostredkovateľom energického liečivého balzamu potrebného na vyliečenie emočných rán, aby nebrzdila prúd spirituálneho "cítenia".
 • Krištáľ používajte k meditácii, pozerajte uprene do chrámu krištáľu (tvár) a nalaďujte ho na svojej srdcovej čakre. Takto vystaviate most medzi krištáľom, svojim srdcom a mysľou a dostanete ich do harmónie a spustíte proces liečenia.

Úplne prírodný surový krištáľ, "Majstrovský kryštál - ISIS" má 501 g, 11 cm a na šírku 7,2 cm. Pôvod kameňa Brazília. V krištáli sa nachádza malá dúha, ktorá je voľne viditeľná a tak ako to u majstrovských kryštálov je, svoju krásu bude manifestovať svojmu "Človeku" (v krištáli sa nachádzajú rôzne symboly, bytosti atď.)

Kupujete konkrétny kus na fotografii.

 • Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.  Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
 • Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou.  Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Odvádza z tela bolesť, posilňuje všetky telesné systémy, je výborný pri chronickej únave, zraneniach kostí a artritíde, depresii a tráviacich ťažkostiach. Čistí vzduch a chráni pred elektromagnetickým žiarením.  Pomáha pri migréne.
 • Je to univerzálny kameň, ktorý možno naprogramovať, aby na seba prevzal vlastnosti hociktorého iného kameňa. Navyše má silné vlastné pôsobenie – používa sa na vštky druhy liečenia a podpory, spája nás so všetkými rovinami spirituálneho života a preto ho médiá používajú pri komunikácii s inými svetmi (na čelnej čakre). Harmonizuje a vyvažuje, znásobuje energiu iných kameňov a našich myšlienok (preto sa používa často ako špička magických prútikov), čistí spirituálny, mentálnu a psychickú rovinu a privádza telu čistú energiu. Zvykne sa používať pri odrážaní “čiernej” mágie (teda pri urieknutiach a psychických útokoch), pri diagnostikovaní chorôb a pri transformovaní myšlienok do zvukových vibrácií, ktoré potom šíri do prostredia – preto pomáha znásobiť silu kúziel.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti

YTg3Yz