Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Epidoit generátor


        

Epidoit generátor

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 578
naša cena:
24,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Generátor z minerálu epidoit. Pôvod Brazília.

Veľkosť výška 7 cm. 

  • Epidot zvyšuje duchovné naladenie a odstraňuje vrodený odpor k duchovnému prebudeniu. Umocňuje vnímavosť. Dodáva guráž užívať si života naplno a schopnosť prejaviť sny, posilňuje zmysel pre identitu a osobné silu. Je to skvelý kameň pre tých, ktorí majú sklon k sebaobetovaniu alebo mučeníctvo, rozháňa prehnanú sebakritiku a kritickosť a pomáha objektívne vidieť sily a slabiny pri sebe aj ostatných. Učí, ako si uložiť realistické ciele, odvádza vás od nedostižných očakávaní a nevyhnutného sklamania.
  • Očisťuje negatívne emočné stavy ako je stres, sebaľútosť a úzkosť, čistí emocionálne telo, tíši zármutok a lieči citové traumy. Udržuje sústredenie, bez ohľadu na situáciu, v ktorej sa nachádzate. Jeho detoxikačný účinok môže spôsobiť silné uvoľnenie negatívnej energie z jemnohmotných tiel i fyzického tela, čo je niekedy pociťované ako jednorazová katarzia alebo duševné uvoľnenie (odporúčame obrátiť sa na odborníkov na liečenie kryštálmi), ktoré čistia emocionálne plány a bunkovú pamäť.
  • Fyzicky je epidot vhodný pri rekonvalescencii, podporuje hojivé procesy v tele a vedie vás k tomu, aby ste sa o seba starali čo najlepšie. Môže dobre odhaliť jadro problému, ktorý je príčinou obezity, čím uľahčuje chudnutie, ale k úspešnému zvládnutiu tejto záležitosti možno bude potrebná asistencia kvalifikovaného terapeuta alebo liečiteľa.
  • Je vhodný pre miernenie emocionálnych tráum a proti dehydratácii, posilňuje vytrvalosť, nervový a imunitný systém, bunkovú pamäť. Podporuje mozog, štítnu žľazu, pečeň, žlčník a nadobličky.
  • Generátory zosilňujú a premietajú svoje energie a naše zámery do vesmíru. Vďaka tomu sú vynikajúce na použitie pre ústredný kameň v akejkoľvek kryštálovej mriežke. Prinášajú silu do oltára a energiu do každej miestnosti. Pomáhajú vyvážiť pozemské energie v mieste. Rozdelenie plôch jasne určuje cestu minerálu. Práca na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme k uzdraveniu alebo na splnenie duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie telá. Súčasne vedie k hlbokému prečisteniu duše a spojenie duševnej dimenzie s mysľou. 

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

NDZkMDc