Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.
Ok

 Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a k tomu darček od nás 


Úvod »» Náhrdelník Vedomá žena


    

Náhrdelník Vedomá žena

achát hnedý

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 525
naša cena bez DPH : 24,17 EUR
naša cena s DPH (20 %):
29,00 EUR

Vedomá žena je dlhý náhrdelník z achátu v hnedej farbe a príveskom so symbolikou lotosu a luny. Predstavuje hojnosť, rozkvet a symbol, že všetko prichádza vtedy, keď nastane správny čas. 

 • Achát je zaujímavý práve svojím zložením a výzorom. Okrem jeho krásnych a sýtych farieb vám padnú do oka jeho biele čiary respektíve kruhy, ktorým je obsypaný. Ide o takzvané ukladanie mikroskopických kryštálikov kremeňa do tvaru prepojených kruhov. Tieto mnohonásobné kruhy dokážu vniesť na svetlo doposiaľ ukryté informácie, súvislosti či pravdy.
 • Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť.
 • S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.
 • Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením.
 • Dĺžka 86 cm + prívesok 5 cm.
 • Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.
 • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

YjY2ZG