Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a hodnotný darček od nás 


Úvod »» Mala transformácie + náramok


    

Mala transformácie + náramok

japa mala 108

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 483
naša cena:
50,00 EUR (nie sme platcovia DPH)

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Ametyst sekaný náramok kvalita AA
010
Ametyst sekaný náramok kvalita AA
skladom
naša cena 8,90 EUR
Ametyst náramok - Harmónia srdca
225
Ametyst náramok - Harmónia srdca
skladom
naša cena 13,90 EUR
Ametyst anjel XL 5 cm
160
Ametyst anjel XL 5 cm
skladom
naša cena 17,00 EUR
Ametyst - Kráľovnin prsteň z ametystu
048
Ametyst - Kráľovnin prsteň z ametystu
skladom
naša cena 13,20 EUR

SÚPRAVA - Japa mala + náramok. Náramok je vo veľkosti 17 cm.

Japa mala transformácie je z minerálov: ametyst, záhneda, chryzokol, akvamarin, ako guru bead 10 mm granát a krásny strapec vo fialovej farbe. Luxusná japa mala z minerálov, ktoré podporujú transformáciu, uzemnenie, dodanie energie a ochranu.

 • Ametyst je kameň duchovnej čistoty a meditácie. Prepája dušu s duchovným svetom. Jeho vyžarovanie je harmonické a uvádza do rovnováhy myseľ a cit. Je symbolom premeny. Otvára nám tajomstvá, ktorým by sme neporozumely použitím samotného rozumu. Pomáha nám k uskutočneniu našich vízií a prináša svetlo do našich snov. V prítomnosti ametystu si vieme jednoduchšie predstaviť našu budúcnosť, vidíme súvislosti s minulosťou a chápeme príčinu a následok. Je to kameň inšpirácie. Obohacuje našu meditáciu. Podporuje v nás lásku, nezištnosť, obetavosť a túžbu pomáhať druhým. Ametyst je základným liečiteľským kameňom, je to kameň ochranca, bráni pred psychickými útokmi, očisťuje telo i myseľ. Usporadúva myšlienky a prináša poznanie, čo je pre nás skutočne dôležité. Zlepšuje pamäť, pomáha k dosiahnutiu vytýčených cieľov v pokoji a bez stresu.  V noci si dajte ametyst pod vankúš pre pokojný spánok a príjemné sny. Tento kamienok pomáha deťom zbaviť sa strachu z tmy. Predstavuje psychickú obranu proti nepríjemným ľuďom, pomáha pri citových bolestiachAmetyst je od nepamäti doporučovaný proti neurózam všetkého druhu, proti hystérií a halucináciám. Pomôže tiež v odvykaní od závislostí na drogách, alkohole či liekoch. Výrazne pomáha pri bolestiach hlavy a migréne. Zvyšuje nízky krvný tlak, pomáha pri cukrovke a poruchách koordinácie. Ametyst pôsobí veľmi dobre aj na deti. Tlmí ich hnevlivé a zlostné správanie, záchvaty, či výbuchy hystérie. Ametyst sa používa aj na liečenie ochorení krvi, pri akné či vredoch. Ametystová voda čistí cievy, posilňuje látkovú výmenu a funkciu pankreasu.
 • Chryzokol - tento nádherný zelenomodrý kameň sa považuje za "mladšieho brata" tyrkysu. A navyše má podobné vlastnosti ako malachit a azurit. Jeho nežné pôsobenie vyvoláva mier, lásku, súžitie s prírodou, harmóniu tela a ducha. Podporuje nás obdivovať zázraky prírody, dokonalosť všetkých foriem života. V ťažkých časoch prináša nádej. Pomáha odbúravať vnútorné bariéry, čo nám pomáha pri lepšej komunikácii s ostatnými. Pomáha nám lepšie pochopiť seba a druhých. Chryzokol je dobre známý medzi indiánskymi kultúrami, ktoré ho používajú ako liečivý kameň na posilnenie odolnosti tela a na upokojenie stresu. Ich vodcovia využili sily chryzokolu na povzbudenie mieru medzi národmi. Je to tradične kameň hudobníkov. Tento kameň môžme využiť na jemné, ale efektívne silové pole okolo doma pri nepríjemných rušivých susedoch.
  Chryzokol môžete používať každý deň na to, aby do vášho života priniesol svetlo, lásku a uzdravenie. Tento kameň vám môže pomôcť vyjadriť svoje pocity. Inšpiruje tiež flexibilitu vo vašom živote a kreativitu vo všetkých veciach. Chryzokol má jemnú, upokojujúcu energiu, a tak počas meditácie môže pomôcť prepláchnuť a liečiť emocionálne blokovanie, dať trpiaciemu uboľenému srdcu uzavrieť mier s minulosťou. Pomáha vám efektívne komunikovať s ostatnými. Chryzokol blokuje všetky negatívne energie. Pomáha prispôsobiť sa situáciám, ktoré sa neustále menia. Je ideálny pre vzťahy, ktoré sú nestabilné stabilizáciou a liečením vzťahovej aj osobnej interakcie. Chryzokol zvyšuje vašu energiu a ambície, najmä ak ste leniví a tiež zmierňuje nervozitu a podráždenosť. Chryzokol pomáha propagovať otvorenú a pozitívnu komunikáciu s ľuďmi, ktorí sú urážliví alebo neužitoční. Môže byť užitočný, ak máte čo do činenia s úradníkmi alebo s tými, ktorých služby potrebujete, ktorí neustále odmietajú odpovedať na správy a otázky. Chryzokol, pretože je to taký šetrný liečivý kameň, pomôže pri vyrovnávaní a hojení žalúdočných vredov, bolesti žalúdka a ďalších problémov s tráviacim traktom. Aktivuje a lieči váš žlčník tým, že znižuje účinky nevoľnosti, bolesti a ďalších príznakov súvisiacich s problémom. Tento kameň detoxikuje a posilňuje funkcie pečene vrátane nadúvania, bolesti, nahromadenia tukov a žltačky. Chryzokol pomôže ženám, ktoré chcú otehotnieť, uzdravením a posilnením ich reprodukčných orgánov. Ak sa chystáte na pôrod, je to ideálny kameň, ktorý vám pomôže prejsť k ďalšiemu kroku zdravého dieťaťa. Chryzokol zmierni PMS a všetky menštruačné kŕče.
 • Záhneda je pozoruhodnou pomôckou pri odvykaní od fajčenia, postupnom znižovaní nutkania na fajčenie, ako aj pri zmierňovaní hnevu a nepokoja spojeného s odňatím nikotínu a detoxikačným procesom. Pretože záhneda je prirodzene ožarovaný kameň, čerpá z týchto frekvencií, aby čelila negatívnym účinkom žiarenia vrátane spálenia od slnka, vystavenia rádioaktívnym materiálom a chemoterapie. Používa sa tiež na zmiernenie chronickej bolesti, svalových kŕčov, bolestí hlavy a napätia ramien a chrbta. Záhneda sa považuje za látku, ktorá chráni pľúcne cesty a regeneruje priedušky a prospieva reprodukčnému systému, svalovému a nervovému tkanivu. Je obzvlášť účinná pri ochoreniach brucha, bedier a nôh. Záhneda poskytuje ochrannú bariéru energie okolo používateľa a ponúka výnimočné uzemnenie a stabilitu pri práci vo vyšších ríšach, čo pomáha človeku prijímať a využívať viac vysokofrekvenčnej svetelnej energie.
 • Akvamarín symbolizuje odvahu, nebojácnosť, upokojuje myseľ, zmierňuje agresivitu, povzbudzuje nás k odvahe, pretože zaháňa strach, obavy a stres. Pomáha duši, aby sa stala miestom nesobeckej lásky a liečivej sily. Povzbudzuje nás v komunikácii s vnútorným ja, otvára dvere k vizionárskym schopnostiam. Pozitívne pôsobí na vyjadrovanie, komunikáciu, napomáha nám k tvorivému a slobodnému vyjadreniu sa. Akvamarín prečisťuje naše myšlienky, podporuje nás k pocitu vnútornej slobody a zvyšuje schopnosť našej intuície.

Čo je to vlastne Japa mala?

 • Výraz Mala v Sanskrte znamená "meditačný veniec". Pôvodne boli Mala koráliky používáné k meditácii menom Japa, čo znamená "recitovať". Behom Japa meditácie se mantra opakuje. Pomocou mala korálikov sa sleduje počet opakovaní mantier. Mantra je slovo nebo zvuk opakovaný dokola pomáhajúcí k udržaniu koncentrácie.Číslo 108 má hneď niekoľko významov. Existuje 108 Upanišád Sánskritských textov pojednávajúcích o spojení s vyšším principom. Tiež se hovorí, že je v tele 108 energetických bodov, které dodávajú telu vitalitu. Tiež predstavuje počet svätých, kterí se vzdali svojho vznešeného postavenia a reinkarnovali se späť na zem. Budhistické zvyky tiež hovoria, že ľudská duša musí vo svojom živote prejsť až 108 úrovní, aby dokončila svoju cestu. Toto číslo má aj jeden veľmi praktický význam pre každého recitujúceho, pretože ak je potreba recitovať mantru stokrát, tak stačí iba raz prejsť malu, zvyšných osem mantier naviac obetuje recitujúci v prospech všetkých cítiacich bytostí. Začiatkom i koncom mali je tzv. "Guľôčka učiteľa" (Guru yoga), ktorá symbolizuje múdrosť aj prázdnotu. Po odrecitování 108 mantier a "prejdení" celej mali sa táto otočí a nový cyklus začína v obrátenom smere. Guľôčky, z ktorých sa skladajú mali, môžu byť z rôznych prírodných materiálov, rôznych druhov dreva, plodov, dokonca ľudských alebo zvieracích kostí, prípadne z rôznych polodrahokamov. Na náramkoch a náhrdelníkoch Mala nie je nič náhodné. Všechno má svoj zmysel a svoje miesto. Japa Mala je v rôznych kútoch sveta známá tiež ako symbol ochrany. Je preto zvykom, že sa Mála náhrdelníky a náramky nosia na krku, alebo obtočené okolo pravého zápästia.

 • Odporúčame čistiť na hematitovej drti alebo vydymovať našimi vydymovadlami.
 • Kontakt s chemikáliami (lúhy, alkohol obsahujúce čistidlá) môže ovplyvniť vzhľad. Takisto ho treba chrániť pred soľami, octom, kozmetickými krémami, olejmi, dezodorantmi, vodou po holení, lakom na vlasy, ultrazvukom a amoniakom.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o prírodný minerál, je jedinečný (každý líši tvarom, veľkosťou a farebnosťou), rovnako ako aj my - ľudia, každý prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NTU2ZW