Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Mala liečiteľka vzťahov


        

Mala liečiteľka vzťahov

jadeit + tygrie oko + turmalín

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 039
naša cena:
27,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Mala - "liečiteľka vzťahov" 

Mala svojím unikátnym zložením 3 liečivých kameňov, ktorý každý sám o sebe je silným ochranným kameňom, dáva svojmu nositeľovi veľmi silnú ochrannú energiu. 

 

Unisex mala z korálikov jadeitu, tygierho oka a turmalínu. 

 

Jadeit je symbolom čistoty a vyrovnanosti. V orientálnych zemiach je vnímaný ako zosobnenie múdrosti získané počas rozjímania. Jadeit je spojený so srdečnou čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu starostlivosti o rodinu. Jedná sa o ochranný kameň, ktorý udržuje svojho nositeľa mimo nebezpečenstva a vnáša do jeho života harmóniu. Jadeit priťahuje šťastie a priateľstvo.

V duševnom živote stabilizuje osobnosť a uvádza dušu do súladu s telom. Prináša sebestačnosť. Dokáže odhaliť negatívne myšlienky skryté v hĺbke duše a upokojuje myseľ. Podnecuje zrod nových myšlienok a dokáže predostierať jednotlivé úlohy ako jednoduchšie.

Jadeit - je kameň, ktorý prináša šťastie, harmóniu, empatiu, pokoj, plodnosť, múdrosť, odvahu, spontánnosť, rovnováhu,  stabilizuje, uzemňuje, ochraňuje pred negatívnymi energiami, pomáha pri pôrode, uľahčuje komunikáciu a napomáha harmonickému vzťahu partnerov. Zelený jadeit sa používa na harmonizáciu nefungujúcich vzťahov.

 

Tigrie oko je ochranný kameň. Svojho nositeľa ochraňuje pred trápením a prináša mu šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie - zlepšuje náladu, pomáha odstraňovať depresie. Jeho rýchla energia zrýchľuje tok informácií telom. Pomáha vyvážiť jinovú a jangovú energiu. 

Ak cítite vo svojom vnútri bôľ zo samého seba, nedokážete si uvedomiť hodnotu vašej samostatnej bytosti, trpíte prehnanou sebakritikou a nič čo spravíte sa vám nezdá dostatočne dobré na to, aby ste s tým boli spokojní, noste svoje Tigrie oko na ruke alebo na krku. Ak sa obávate svojich chýb odovzdajte ich Tigriemu oku. Povzbudí vás a pozitívne naladí k ich prekonávaniu a zlepšovaniu samého seba.

Ak sa neviete rozhodnúť, v hlave vám vŕtajú mnohé dilemy, nemôžete spať kvôli vnútorným konfliktom vytvorené pýchou či prílišnou tvrdohlavosťou,Tigrie oko vám s radosťou pomôže. Jeho energetická sila je užitočná nielen pri rozhodovaní sa v dôležitých situáciách, ale taktiež pozitívne účinkuje pri rôznych poruchách, ktoré sú zapríčinená potlačovaním citov alebo ich zablokovaním a samotného negatívneho až pesimistického zmýšľania o svojej osobnosti, živote či o svete ako takom.

Tigrie oko posilňuje najmä imunitný systém človeka. Z orgánov je vhodný hlavne na liečbu kostí a kĺbov. Pomáha hojiť zlomeniny kostí, zápaly kĺbov a posilňuje celkovú pevnosť chrbtice.

 

Turmalín je ochranný šamanský kameň, ktorý pôsobí vždy v prospech svojho nositeľa a prináša mu radosťOdstraňuje stres, zlosť a strach.

Je dobrým pomocníkom pri chápaní samých seba, ale aj pri chápaní druhých. Zvyšuje sebadôveru, nezávislosť. Pomáha nám získať nadhľad v situáciách, ktoré nás rozčuľujú. Udržuje v harmónii mužskú a ženskú energiuprepája, čistí a vyrovnáva čakry a okolo tela vytvára ochranný štít.

Napomáha pochopeniu seba samého, ale aj iných. Privádza nás do nášho vnútra a tam sa vieme potom pozrieť na náš strach a odstrániť ho. Priťahuje k nám inšpiráciu, toleranciu a prosperitu. Turmalín je účinným liečiteľom rozumu aj duše, pretože dokáže uviesť mozgové hemisféry do rovnováhy a tam potom premieňa negatívne zastaralé vzorce správania sa, za pozitívne.

Jedná o jeden z najsilnejších ochranných kameňov vôbec. Dokáže okolo nášho tela vytvoriť silný ochranný plášť a útoky, ktoré boli na nás nasmerované sa okamžite odrazia a premieňajú sa na čistú neutrálnu energiu. 

 

Mala má dĺžku cca 90 cm, korálky majú priemer 8 mm, 109 korálka je gulička v zlatej farbe, strapec je v čiernej farbe v dĺžke 8,5 cm.

 

Malu zasielame v darčekovom balení.

ZmU5NWQ2Z