Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Topaz fazetované guľôčky 4 mm


        

Topaz fazetované guľôčky 4 mm

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 330
naša cena:
20,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Drahokam Topaz - fazetované 4 mm kryštály s nádhernými žiarivými odleskami, ktoré fotografia nevie zachytiť. 

Šperk, ktorý neprehliadne nikto a pritom je nesmierne jemný, nežný, ženský a luxusný. 

  • Už tisíce rokov samotná zmienka o Topáse vyvoláva myšlienky bohatstva a luxusu, vplyvu a štedrosti, živosti a sily. Vlastniť ho, prináša človeku skutočnú lásku a vernosť, priateľstvo a jemnú povahu, ale aj dary odvahy a múdrosti, úspech vo všetkých snahách. Jeho energia, pochádzajúca zo slnka, presahuje čas aj priestor a je jedným z najmilších a najpriaznivejších kryštálov, ktoré človek môže darovať sám sebe.
  • Názov Topás pravdepodobne pochádza zo slova topazos , slova znamenajúceho „hľadať“ a názvu prideleného jedinečným drahokamom objaveným na starom a temnom ostrove Topazios v Červenom mori, ktorý sa teraz nazýva Zabargad. Ostrov však nikdy nebol náleziskom Topásu, ale bol hlavným zdrojom Peridotu. Niektorí vedci sledujú pôvod mena späť do Sanskritu, starodávneho jazyka Indie, kde slovo topas alebo tapaz znamená „oheň“. 
  • Číry ( biely alebo strieborný topáz ) -  prináša vedomie svojich myšlienok, činov a karmy, rovnako ako kozmické vedomie a pochopenie „veľkého“ obrazu a toho, ako človek do toho všetkého zapadá. Tento vysoko vibračný kryštál, stimulujúci korunnú a éterické čakry, rozpúšťa duševné pripútanosti a prečisťuje emócie a pomáha tak liečiť dušu. Podporuje duchovný rozvoj a pracuje na objasnení zámeru človeka a jeho zosúladení s Božskou vôľou, aby sa prejavil vo fyzickom svete. Číry Topáz odstraňuje zaseknutú alebo stagnujúcu energiu a umožňuje človeku objaviť vnútorné bohatstvo vedomostí a schopností a posunúť tvorivé a duchovné snahy na maximum. Je vysoko efektívny pri zdokonaľovaní psychických a intuitívnych darov, najmä jasnovidectva.
  • Topás je kameň lásky a šťastia a je vysoko efektívny na dosiahnutie úspešného cieľa. Je vynikajúci na prilákanie správneho človeka do života, na priateľstvo, lásku alebo podnikanie alebo na zlepšenie existujúcich vzťahov. Podporuje čestnosť, vernosť a dôveru. 
  • Topás je uznávaný pre podporu zdravia a pohody a na nápravu porúch v tele. Predpokladá sa, že posilňuje nervy, podporuje trávenie a vstrebávanie živín a stimuluje metabolizmus. Verí sa tiež, že odhaľuje a bojuje proti minulému životnému štýlu porúch príjmu potravy, najmä anorexii.
  • Topás bol uznávaný už v 10. storočí za jeho pomoc pri liečení očných chorôb a slabosti videnia, pri zmierňovaní duševných chorôb a pri obnovovaní zmyslovej straty chuti. Tiež sa predpokladá, že zmierňuje bolesti srdca.

Náramok je navlečený na pevnej gumičke vo veľkosti 18 cm, jemne sa však prispôsobí zápästiu.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. 

OWJmYmM2ZW