Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Larimar náramok oválky


        

Larimar náramok oválky

náramok

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 325
naša cena:
17,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Larimar Kameň Atlantídy
107
Larimar Kameň Atlantídy
skladom
naša cena 7,90 EUR

Garancia pravosti kameňa!

Larimar - anjelský nežný kameň, taktiež nazvaný „kameňom delfínov“ patrí medzi najvzácnejšie polodrahokamy na celom svete. Tento fakt je daný tým, že na svete existuje iba jediné nálezisko tejto unikátnej modrej odrody pektolitu, ktorou je Larimar. Bol nájdený iba v jednom mieste: horskej, relatívne neprístupnej oblasti v provincii Barahona v Dominikánskej republike.

Iný názov pre Larimar je kameň Atlantídy. Podľa slávneho proroka Edgara Cayce je Dominikánska republika pozostatok strateného kontinentu Atlantídy. Zaujímavé je, že to bol práve Cayce, ktorý už pred zhruba 60 rokmi predpovedal objavenie nového modrého kameňa v Karibiku, teda vlastne Larimaru.

LARIMAR je nádherný kameň, prináša do nášho srdca a mysle pokoj hlbokého oceánu a nekonečnej modrej oblohy. Stimuluje 4-5-6-7 čakru. Čakru srdca, hrdla, tretieho oka a korunnú čakru. Aktivuje sebaobranné reakcie našého organizmu, sebazáchovný proces, ktorý robí zázraky keď nám nezostáva veľa nádeje na dokonalé uzdravenie. Pomáha nám získať vnútornú múdrosť a vonkajšiu manifestáciu tejto múdrosti – nevedie len k zmúdreniu ako takému, ale aj k celkom hmatateľným výsledkom tohto zmúdrenia. Pomáha nám odhaliť reťaze, ktorými sami seba spútavame a obmedzujeme svoje možnosti, a pomáha nám zbaviť sa ich. Dáva nám pocit zmyslu a umožňuje nám zbaviť sa pocitu viny.
Vynikajúci kameň pre odstraňovanie cudzích kúskov energie z nášho prostredia. Pomáha nám udržať si vnútornú energiu a nezávislosť spôsobom, ktorý nenaráža na odpor iných.
Pomáha nám spojiť sa s akýmkoľvek typom vody (sladká, slaná, slzy) a s vetrom a vzduchom, ktorý dýchame, ako aj s bytosťami, ktoré žijú vo vode alebo vo vzduchu. Zlepšuje komunikáciu s týmito tvormi. Dokáže priviesť vodu do tých najnepravdepodobnejších miest a práve vtedy, keď je potrebná. Podľa Judy Hallovej nám pomáha nájsť si spirituálneho partnera (čo nemusí byť vždy citový partner!). Rozptyľuje negatívnu energiu a stres, ktorý sa nazbieral medzi partnermi. V numerológii vibruje so superčíslom 55, čo je prístup k vyššiemu poznaniu (55) a jeho individuálne channelovanie (1). Číslo 55 je “priama linka” k akašickým záznamom a k centru univerzálnej energie.

Náramok z leštených kameňov v tvare nepravidelných oválnych kameňov, sú navlečené na pevnej gumičke dĺžky 17-18 cm možnosť až do 20 cm.

Kamienky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Šperky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

Y2YxZjB