Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Jaspis brekciový a achátová drúza "Vernosť srdca"


    

Jaspis brekciový a achátová drúza "Vernosť srdca"

náramok s drúzou

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 286
naša cena:
13,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Vernosť srdca je krásny náramok v prírodných farbách z jaspisu brekciového a achátovej drúzy, ktorý v kombinácií týchto kameňov podporuje vzťahy, lásku a partnerskú vernosť.

 • Jaspis brekciový je kameň vernosti, plodnosti a lásky. Pozitívne ovplyvňuje vôľu človeka, jeho silu a odhodlanie. Jaspis brekciový pomáha prekonávať životné sklamania a dodáva energiu do nových začiatkov.
  Inými slovami slúži ako prírodný dobíjač energie. Jaspis brekciový pôsobí preventívne proti ochoreniam kože a zvýšenej funkcii štítnej žľazy.
  Liečivé vlastnosti jaspisu brekciového je možné využiť pri problémoch s krvou a taktiež pri srdcových a gynekologických problémoch. Pomáha zmierňovať menštruačné krvácanie. Je tiež pomocníkom pri nedostatočnom raste nechtov a vlasovDuševnou silou jaspisu brekciového je schopnosť posilňovať odolnosť voči ľuďom v rámci medziľudských vzťahov.

 • Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti. Posilňuje rozmnožovacie orgány žien, chráni budúce mamičky a pomáha im pri pôrode. Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením.
 • Kryštály sú vo veľkosti 8 mm navlečené na pevnej elastickej gumičke. Veľkosť náramku 18 cm.

Kamienky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Šperky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

Y2FkMTAwM