Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Apofylit drúza zľava 30%


        

Apofylit drúza zľava 30%

rozmer 8x5 cm

akcia

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 249
bežná cena 17,00 EUR
naša cena:
11,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Apofylit drúza. Pôvod Brazília.

Apofylit je jedným z Anjelských kameňov.

Apofylit je liečiteľ na úrovni duše. Umožňuje vydať sa do tých oblastí, ktoré sa obávate skúmať, prináša odpovede na otázky života a vyjasňuje myšlienky. Apofylit má veľký obsah vody, čo z neho robí veľmi účinný vodič energie a nosič záznamov Akáše. To sú ezoterické záznamy všetkého, čo sa kedy stalo a stane, vrátane informácií týkajúcich sa minulých životov. Jeho umiestnenie v miestnosti vedie k zvýšeniu energie, lebo sa jedná o výkonný zdroj vibrácií. Apofylit vytvára spojenie medzi vedomím fyzického a duchovného sveta. Počas ciest mimo telo udržuje pevné spojenie s fyzickým telom, vďaka čomu môžu byť informácie z duchovnej ríše prenášané do nášho hmotného sveta. Tento duchovný kameň zlepšuje schopnosť jasného videnia, podnecuje intuíciu a napomáha dosiahnutiu vytúženej budúcnosti. Jedná sa o vynikajúci kameň pre veštenie.
Na duševnej úrovni zlepšuje apofylit schopnosť vzájomne pochopiť jednanie druhých. Spoločne s tým dokáže napravovať porušenie žiaducej rovnováhy. Odstraňuje predstieranie a búra zábrany. Je to kameň pravdy umožňujúci poznať skutočnú vlastnú podobu. Súčasne dovoľuje ukázať pravdivú stránku seba samého celému svetu. Duševne má apofylit ukľudňujúci účinok. Výborne pôsobí na tíšenie stresu, odstraňuje duševné bloky a negatívne vzorce uvažovania. Dokáže obmedzovať rozsah prianí na primeranú úroveň. Do duchovného života apofylit vnáša univerzálnu lásku a pomáha pri rozhodovaní, zatiaľ čo myseľ sa zlaďuje s duchom. V emocionálnej rovine apofylit odkrýva potlačované city. Prekonáva zlosť, obavy a strach. Rozpúšťa starosti a umožňuje tolerovať neistotu. Duchovne tento kameň upokojuje a uzemňuje ducha. Udržuje pevné spojenie so spirituálnym svetom, zatiaľ čo súčasne umožní, aby ste sa vo svojom fyzickom tele cítili príjemne. Pomáha pri cestách mimo telo a jasnovideckých pozorovaniach. Vďaka prepojeniu na záznamy Akáše uľahčuje cesty do minulých životov.

Apofylit je považovaný za vynikajúci kameň pri liečení kozmickou energiou. Umožňuje uvedenie pacienta do stavu hlbokého uvoľnenia a vnímavosti a súčasne „odstavuje“ i samu osobu liečiteľa.

Rozmery: 8 cm x 5 cm

Kupujete produkt na fotografii.

Upozornenie: Kamienky sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke.  Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

ZGU1MGI