Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Mala vnútornej harmónie lapis lazuli


        

Mala vnútornej harmónie lapis lazuli

Budha

akcia

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 021
naša cena:
27,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Lapis lazuli (Lazurit) symbolizuje vnútornú hĺbku a najvyššie svetlo vnútornej harmónie. Prebúdza v nás lásku, citlivosť, vnímavosť, pocity krásy. Otvára našu dušu do nekonečnosti večného vesmíru. Prehlbuje náš vnútorný zrak. Lapis lazuli dodáva pocit istoty a bezpečia. Jeho hlavná oblasť pôsobenia je v duchovnej úrovni. Lapis lazuli nám dáva schopnosť prenášať do reality, to čo cítime a vidíme vo vnútri. O Lapis lazuli sa hovorí, že je to kameň priateľstva. Podporuje harmóniu v medziľudských vzťahoch. A má vraj schopnosť odháňať nešťastie. Doporučujeme ho používať pri meditácii a pri telepatii. Má veľmi silný vplyv na posilnenie sebadisciplíny. Posilňuje intuíciu, nahliadnutie a chápanie vlastného vnútra, rozpoznávanie a chápanie skrytých významov. Podporuje rast nášho ducha, pomáha nám chápať a poznávať vyšše súvislosti. 
Liečebné účinky:
 lieči nespavosť, ochorenia žlčníka, znižuje horúčky, bolesti hlavy, neutralizuje jednovaté látky v tele. Pretože posilňuje tkanivá, doporučuje sa pri rakovine. Pomáha pri liečení očných chorôb, pozitívne vplýva na bolesti a kŕče. Lieči štítnu žľazu. Ak Lapis lazuli zahrejete na slnku, je nápomocný pri opuchoch, zápaloch, znižuje teplotu, vyrovnáva vysoký krvný tlak, zmierňuje menštruačné bolesti, depresie, bolesti hlavy, ktoré pochádzajú z pocitov neistoty
Priradené čakry:
 krčná a tretie oko

Prekrásna Mala ručne vyrobená 108 kamienkov lapis lazuli dopĺňa ako 109 zobrazenie Budhu v strebornej farbe vo veľkosti 2 cm. Mala má dĺžku 84 cm a strapec v tmavo modrej farbe má dĺžku 8 cm. Veľkosť korálikov je 6 mm.

Vhodný pri meditáciách, pretože pomáha s napojením na našu Vyššiu múdrosť.

KONTAKTY

GERHARD OLÁH

Adresa: Šintavská 14

PSČ: 851 01 Bratislava

Email: olahgerhard@gmail.com

Telefón: +421 904 272 092

YzRjMjc