Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Selenitová magická palička


    

Selenitová magická palička

15 x 2,2 cm

top produkt

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 201
naša cena:
9,99 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

♥ Selenitová magická palička. Pôvod kameňa Maroko.

Veľkosť cca 15x2,5 cm.

♥ Selenit má veľmi jemné vibrácie a pomáha pri komunikácií s anjelmi a na rozvoj korunnej čakry, na pocítenie Božského pokoja.

 • Selenit podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, upokojuje neistotu a starosti, dodáva pokoj, posiľňuje schopnosti svojho nositeľa, reguluje preťaženie a nadmerné sebavedomie, podporuje vnútorný vývoj, láskavosť a intuíciu. Otvára vnútorné bohatstvo osobných pocitov, snivú stránku podstaty osobnosti a zbavuje strachu.
 • Jedná sa o jeden z nasilnejších kryštálov, ktorý dodáva telu energiu a je výborný pre duchovnú prácu. Podporuje telepatiu. Srdce zo selenitu vytvorí pokojnú a mierumilovnú atmosféru. Selenit nesie v sebe informáciu, čo sa kedy na svete udialo. Dokáže dosiahnuť aj do minulých životov. Prináša porozumenie dejom, ktoré sa odohrávajú v podvedomí. Dokáže rozptýliť a stabilizovať nevyspytateľné pocity. Najvýznamnejšie liečivé schopnosti Selenitu sa prejavujú na energetickej úrovni.

  Pomôže nám dopátrať sa pravej príčiny alebo nás dovedie k jadru veci. Upokojuje zmätené myšlienky a prevedie nás náročnými obdobiami v živote.
 • Dá sa využiť na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a súčasne aj na nastolenie pokoja v priestore, kam nechceme, aby zasahovali vonkajšie vplyvy.
 • Dodáva veľké množstvo energie, narovnáva chrbticu a lieči jej problémy čiže napr. skoliózu, kyfózu a pod.
  Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov v tele a škodlivé účinky amalgánových zubných výplní.
 • Ochraňuje pred epileptickými záchvatmi. Je to výborný kameň pre kojenie a výživu dieťaťa. Udržiava kľud a mier.

⇒ Upozornenie: Selenit je vo vode rozpustný, preto ho nikdy nečistite vo vode. Na čistenie použite vydymenie, kamene (hematitovú drť), alebo inú metódu, ktorú nájdete popísanú v časti Starostlivosť o kamene. Nabíjajte na mesačnom svite.

 • Selenit má všeobecne veľmi vysoké vibrácie , tvar paličky je ešte zosilňuje.
 • Paličku môžeme použiť na prečistenie aury a odstránenie cudzích entít .
 • Harmonizuje a otvára najvyššie čakry, chráni pred cudzími vplyvmi.
 • Je to silná meditačná pomôcka s nadprirodzenými schopnosťami , je to jeden z najsilnejších kryštálov novej pozemskej energie.
 • Tyčinka je výborný aktivátor kryštálových mriežok. Pri kúpe sady na ochranu domova, dostanete aj podrobný návod ako s paličkou pracovať.

NTAyMTMzMz