Poštovné zdarma pri nákupe nad 80€ 


Úvod »» Čaroit - Čarovná moc lásky


    

Čaroit - Čarovná moc lásky

náhrdelník

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 128
naša cena:
15,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Náhrdelník z Čaroitu - Čarovná moc lásky

 • Čaroit je vzácny, relatívne novoobjavený minerál. Názov plynie z jeho náleziska, podľa rieky Yakutia Chary (Sibír, Rusko) v ktorej bol tento polodrahokam v roku 1940 po prvýkrát objavený. Farba tohto polodrahokamu je doslova nezameniteľná. Od fialovej po levanduľovú a od jemne ružovej až po temné odtiene purpurovej. Čaroit je kameň premeny. Lásky plný čaroit zaleje vaše telo od hlavy po päty sladkou láskou a nežnosťou. 
 • Vaša trpezlivosť bude posilnená tak ako inšpirácia a kreativita. Jedná sa o kryštál ovládajúci dušu, ktorý napomáha prekonávať strach. Podnecuje vnútorné videnie a duchovný vhľad a napomáha vyrovnať sa s mimoriadnymi zmenami na duchovnej úrovni. Aby to dokázal, prebúdza k životu srdečnú a korunnú čakru, prečisťuje auru a prebúdza v ľuďoch bezvýhradnú lásku. Čaroit napomáha zmenám vibrácií a spája svojho majiteľa s vyššou realitou. Súčasne má obrovskú hojivú moc na telesnú i citovú rovinu osobnosti. Pomôže svojmu nositeľovi, aby práve prítomnú chvíľu prijal ako tu najlepšiu možnú.
  Na duševnej úrovni pomáha čaroit každému, aby sa vyrovnal so „zápornými vlastnosťami“ a získal uznanie od druhých. Zbavuje svojho majiteľa pocitu zakoreneného strachu, pričom pôsobí blahodárne zvlášť pri prekonávaní odporu a osvojovaní si schopnosti nahliadať na veci zo širšej perspektívy.
  Podnecuje k energetickému a spontánnemu jednaniu a súčasne dokáže potláčať stres i obavy. Svojho majiteľa uvádza do stavu uvoľnenia. Čaroit sa dá použiť na prekonanie rôznych nutkaní a posadnutostí. Tým, že uvádza do rovnováhy korunnú čakru, pomáha čeliť pocitu odcudzenia alebo frustrácie.
  Na duševnej úrovni podnecuje čaroit schopnosť bystrého pozorovania a analýzy, pričom súčasne napomáha ich využitiu k rýchlemu rozhodovaniu. Pôsobí ako spojenec každého, kto je nútený riadiť sa častejšie názormi iných ľudí, než svojimi vlastnými.
  V duchovnom svete ukotvuje tento kameň duchovné ja do každodennej reality. Nabáda svojho majiteľa, aby sa vydal na púť v znamení služby ľudstvu. Vie vyvolávať jasné zreteľné vízie udalostí z minulých životov. Súčasne naznačuje spôsoby, ako napraviť karmické predurčenie a to na osobnej i kolektívnej úrovni.
  Čaroit transformuje negatívnu energiu na hojivú silu, rovnako ako mení pocit nerovnováhy v príjemný stav harmónie. Vyčerpanému telu dodáva energiu, uvádza do súladu protiklady a reguluje krvný tlak. Pôsobí blahodárne na oči, srdce, pečeň a podžalúdkovú žľazu. Napravuje poškodenie pečene spôsobené alkoholom. Pomáha sa zbaviť kŕčov a bolestí.

Čaroit je najlepšie nosiť tak, aby bol v kontakte s kožou, ideálne pri srdci.

Prívesok je vo veľkosti 2x2 cm na retiazke z chirurgickej oceli v dĺžke 50 cm.

Kupujete náhrdelník na fotografii.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Šperky dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou.

Zjk5ZDA