Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a hodnotný darček od nás 


Úvod »» Krištáľ diamantový s dúhou 2


    

Krištáľ diamantový s dúhou 2

4,8 x 4,1 cm

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 1212
naša cena:
31,00 EUR (nie sme platcovia DPH)

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Krištáľ Buddha hlava
368
Krištáľ Buddha hlava
skladom
naša cena 15,00 EUR
Krištáľ s turmalínom obelisk generátor
162
Krištáľ s turmalínom obelisk generátor
skladom
naša cena 18,90 EUR
Krištáľ sekaný náramok
007
Krištáľ sekaný náramok
skladom
naša cena 7,00 EUR

Krištáľ priezračný v kvalite AAA vybrúsený ako diamant. Krištáľ je fazetovaný a každá strana ma svoj vlastný dôležitý význam pre prácu s ním. Pôvod kameňa Brazília. Rozmery 4,8 x 4,1 cm. Pracovný krištáľ.

 • Diamantové krištále nesú veľmi silnú kryštalickú energiu, preto je to vhodný krištáľ pre človeka, ktorý s kryštálmi už pracuje. Krištáľ v diamantovej čistote, s diamantovými kódmi nám odovzdáva predovšetkým Cestu k tomu, ako sa stať diamantom. 
 • Pracovať na sebe a spoznať sám seba je tá naväčšia úloha na Zemi. Byť svojou najlepšou verziou. DIAMANTOM.
 • Staň sa Svetlom, ktoré bude svietiť na cestu sebe aj ostatným. Staň sa Svetlom, aby si dosiahol Božskosť vo svojom fyzickom tele. Kontaktuj sa so Zdrojom prostredníctvom práce s týmto diamantovým žiaričom. Krištáľ v sebe nesie kódy diamantového vedomia - energie, ktorá sa považuje za najVyššiu vibráciu, nesie v sebe záznamy a informácie, ktoré bude zdieľať a pomáhať pri práci. Už len samotná existencia krištáľu v tvojej prítomnosti harmonizuje teba a privádza ťa k Vedomej práci a poznaniu. 
 • Krištáľ v sebe koncentruje obrovské množstvo energie a dokážu vyslať veľmi silné kryštalické lúče, ktoré sa dostanú na miesta, ktoré sú s nami prepojené. Je to vyslaný signál do Vesmíru, áno - som tu a som PRIPRAVENÝ vykonávať prácu, pre ktorú som určený. Viem, kto som a viem, že môžem. Som v spojení s Vesmírom, so Zdrojom, pre svoje najvyššie dobro.

 

Kupujete konkrétny kus na fotografii.

 • Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.  Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
 • Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou.  Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Odvádza z tela bolesť, posilňuje všetky telesné systémy, je výborný pri chronickej únave, zraneniach kostí a artritíde, depresii a tráviacich ťažkostiach. Čistí vzduch a chráni pred elektromagnetickým žiarením.  Pomáha pri migréne.
 • Je to univerzálny kameň, ktorý možno naprogramovať, aby na seba prevzal vlastnosti hociktorého iného kameňa. Navyše má silné vlastné pôsobenie – používa sa na vštky druhy liečenia a podpory, spája nás so všetkými rovinami spirituálneho života a preto ho médiá používajú pri komunikácii s inými svetmi (na čelnej čakre). Harmonizuje a vyvažuje, znásobuje energiu iných kameňov a našich myšlienok (preto sa používa často ako špička magických prútikov), čistí spirituálny, mentálnu a psychickú rovinu a privádza telu čistú energiu. Zvykne sa používať pri odrážaní “čiernej” mágie (teda pri urieknutiach a psychických útokoch), pri diagnostikovaní chorôb a pri transformovaní myšlienok do zvukových vibrácií, ktoré potom šíri do prostredia – preto pomáha znásobiť silu kúziel.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti

ZmMwN