Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť. Podrobné informácie a nastavenia ku cookies nájdete tu.

Doprava zdarma pre objednávky nad 80€ a hodnotný darček od nás k tomu! 


Úvod »» Krištáľ diamantový s dúhou 2


    

Krištáľ diamantový s dúhou 2

4,8 x 4,1 cm

novinka

skladom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 1212
naša cena:
31,00 EUR (nie sme platcovia DPH)

Varianty tohto výrobku

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Krištáľ Buddha hlava
368
Krištáľ Buddha hlava
skladom
naša cena 11,00 EUR
Krištáľová sada na liečenie
026
Krištáľová sada na liečenie
skladom
naša cena 13,00 EUR
Krištáľ sekaný náramok
007
Krištáľ sekaný náramok
skladom
naša cena 7,00 EUR

Krištáľ priezračný v kvalite AAA vybrúsený ako diamant. Krištáľ je fazetovaný a každá strana ma svoj vlastný dôležitý význam pre prácu s ním. Pôvod kameňa Brazília. Rozmery 4,8 x 4,1 cm. Pracovný krištáľ.

 • Diamantové krištále nesú veľmi silnú kryštalickú energiu, preto je to vhodný krištáľ pre človeka, ktorý s kryštálmi už pracuje. Krištáľ v diamantovej čistote, s diamantovými kódmi nám odovzdáva predovšetkým Cestu k tomu, ako sa stať diamantom. 
 • Pracovať na sebe a spoznať sám seba je tá naväčšia úloha na Zemi. Byť svojou najlepšou verziou. DIAMANTOM.
 • Staň sa Svetlom, ktoré bude svietiť na cestu sebe aj ostatným. Staň sa Svetlom, aby si dosiahol Božskosť vo svojom fyzickom tele. Kontaktuj sa so Zdrojom prostredníctvom práce s týmto diamantovým žiaričom. Krištáľ v sebe nesie kódy diamantového vedomia - energie, ktorá sa považuje za najVyššiu vibráciu, nesie v sebe záznamy a informácie, ktoré bude zdieľať a pomáhať pri práci. Už len samotná existencia krištáľu v tvojej prítomnosti harmonizuje teba a privádza ťa k Vedomej práci a poznaniu. 
 • Krištáľ v sebe koncentruje obrovské množstvo energie a dokážu vyslať veľmi silné kryštalické lúče, ktoré sa dostanú na miesta, ktoré sú s nami prepojené. Je to vyslaný signál do Vesmíru, áno - som tu a som PRIPRAVENÝ vykonávať prácu, pre ktorú som určený. Viem, kto som a viem, že môžem. Som v spojení s Vesmírom, so Zdrojom, pre svoje najvyššie dobro.

 

Kupujete konkrétny kus na fotografii.

 • Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Krištáľ je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme najúčinnejší liečivý kryštál a najsilnejší zosilňovač energie na tejto planéte. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.  Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
 • Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou.  Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Odvádza z tela bolesť, posilňuje všetky telesné systémy, je výborný pri chronickej únave, zraneniach kostí a artritíde, depresii a tráviacich ťažkostiach. Čistí vzduch a chráni pred elektromagnetickým žiarením.  Pomáha pri migréne.
 • Je to univerzálny kameň, ktorý možno naprogramovať, aby na seba prevzal vlastnosti hociktorého iného kameňa. Navyše má silné vlastné pôsobenie – používa sa na vštky druhy liečenia a podpory, spája nás so všetkými rovinami spirituálneho života a preto ho médiá používajú pri komunikácii s inými svetmi (na čelnej čakre). Harmonizuje a vyvažuje, znásobuje energiu iných kameňov a našich myšlienok (preto sa používa často ako špička magických prútikov), čistí spirituálny, mentálnu a psychickú rovinu a privádza telu čistú energiu. Zvykne sa používať pri odrážaní “čiernej” mágie (teda pri urieknutiach a psychických útokoch), pri diagnostikovaní chorôb a pri transformovaní myšlienok do zvukových vibrácií, ktoré potom šíri do prostredia – preto pomáha znásobiť silu kúziel.

Upozornenie: Kamene sú fotené za priameho svetla a ich farba sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, avšak rovnako ako aj my - ľudia, každý jedinečný a prekrásný vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. Nakupujte s dôverou. Zrieknutie sa zodpovednosti

OTFlZjQ