♥ Pri objednávke nad 80€ poštovné zdarma ♥


Úvod »Novinky» Bohyňa pokoja - prsteň z mesačného kameňa


        

Bohyňa pokoja - prsteň z mesačného kameňa

nastaviteľný prsteň

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 047
naša cena:
11,20 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Bohyňa pokoja je krásny prsteň s mesačným kameňom (opalit).

Mesačný kameň (Opalit) vytvára emocionálnu rovnováhu. Pomáha vyrovnať sa so zmenami na všetkých úrovniach. Je zároveň kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme (pozor - nie všetko, čo si želáme). Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu. Výrazne zlepšuje vnímavosť. Pomáha nám dostať pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Aktivuje jasnozrivé schopnosti.

Veľmi vhodný kameň na rozhodovanie a riešenie problémov. Čistí od negatívnej energie. Posilňuje ženskú - jin stránku - akceptáciu, prispôsobivosť, dosahovanie cez postupné usmerňovanie. Nastoľuje pokoj mysle, vyrovnanosť a harmóniu a podporuje telepatiu. Mesačný kameň vyrovnáva hormonálne nerovnováhy a zmierňuje menštruačné problémy. Používa sa na ochorenia spojené s vodou, napr. na opuchy. Redukuje nadbytočnú vodu v organizme. 

Má výborný vplyv na počatie, tehotenstvo, pôrod a aj na kojenie

Je kameňom obchodníkov, pretože ho používali ako talizman pre zhromažďovanie bohatstva.

Veľkosť prsteňa: cca 22 x 17 x 29 mm (veľkosť je iba orientačná)

Vnútorný priemer: cca 17 mm - nastaviteľná veľkosť (v prípade, že obvod vášho prsta je menší ako 17 mm je možné, že vám bude prsteň veľký a preto prosím venujte zvýšenú pozornosť premeraniu skôr ako si prsteň objednáte)

Kov: chirurgická oceľ

Upozornenie: Na fotografii sú prstene, ktoré zasielame, ale z dôvodu, že do prsteňov sú vsadené pravé kamene, nie je možné, aby každý prsteň vyzeral identicky a tak je možné, že ten váš bude mať trocha iný tvar alebo farebnosť. Dúfame však, že napriek tomu sa vám bude páčiť a prinesie vám do života to, čo potrebujete.

 

 

KONTAKTY

GERHARD OLÁH

Adresa: Šintavská 14

PSČ: 851 01 Bratislava

Email: olahgerhard@gmail.com

Telefón: +421 904 272 092

ZjY2ZW