♥ Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma ♥


Úvod »Náramky» Lotosový kvet náramok


        

Lotosový kvet náramok

amozonit azúrovo modrý

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 054
naša cena:
8,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

 

Lotosový kvet je náramok z amazonitu so symbolom lotosového kvetu v striebornej farbe (kov neobsahuje nikel) a strapcom.

Lotosový kvet je jedným z najstarších a najduchovnejších symbolov našej planéty. Jeho korene rastú v bahnitých vodách a puky sa tiahnu k vodnej hladine za slnečným svetlom a rozkvitajú do neopísateľnej krásy. Po západe slnka sa opäť zatvoria a noc prečkajú pod vodnou hladinou. Keď sa rozvidnie, kvety sa opäť roztvoria. Lotosový kvet predstavuje čisté srdce a čistú myseľ. Vyjadruje silu, šťastie, dlhý život ako aj česť a úctu. Je synonymom pre tzv. čakry, energetické miesta v ľudskom tele.
Lotosový kvet sa stal symbolom duchovného prebudenia a duchovnej podstaty života.

 

Náramok z amazonitu v krásnej azúrovej farbe pôsobí veľmi jemne a elegantne. Navyše sa hodí na akúkoľvek príležitosť.

 

Amazonitu sa hovorí kameň "nádeje” a prosperity. Je to jemný a priateľský kameň, ktorý dodáva človeku nádej a dôveru v budúcnosť. Zlepšuje intuíciu, psychické schopnosti, kreativitu a intelekt. Ukludňuje nielen mozog, ale celý nervový systém, prepája fyzické telo s éterickým. Vyrovnáva jin a jang energiu a udržuje ju v rovnováhe. A takisto udržuje v rovnováhe aj jednotlivé úrovne osobnosti. Pomáha hojiť citové traumy, zmenšuje obavy, strach, úzkosť. Na duchovnej úrovni amazonit pomáha pri prežívaní prejavov univerzálnej všeobjímajúcej lásky.

Náramok sa dokonale hodí k male tyrkysová neha (kombinácia mesačného kameňa a amazonitu).

 

Šperk pre nežné ženy, ktorým pripomenie ich spojenie s podstatou ženstva. Pri cvičení jógy vás krásne nastaví do sprituálnej roviny a upokojí. 

Korálky sú vo veľkosti 8 mm. Navlečené sú na elastickej gumičke. Maximálna veľkosť 18,5 cm.

 

Náramok je ručná výroba a je dovážaný z Bali. 

KONTAKTY

GERHARD OLÁH

Adresa: Šintavská 14

PSČ: 851 01 Bratislava

Email: olahgerhard@gmail.com

Telefón: +421 904 272 092

NzQ4NjBh