♥ Pri objednávke nad 50€ poštovné zdarma ♥


Úvod »» Sun Wukong náramok


        

Sun Wukong náramok

amozonit frost

novinka

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 052
naša cena:
7,90 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

 

Sun Wukong je v čínskej mytológii dôležitý symbol. Znázorňuje opičieho kráľa, známeho z románu Cesta na Západ napísaného v 16. storočí, v ktorom zdolávali hrdinovia rôzne skúšky, ktoré symbolizujú skúšky, ktoré človek musí prejsť na svojej duchovnej ceste.

Tento symbol vám dáva silu prekonať čokoľvek, čo vás na vašej ceste postretne. Symbol je v zlatej farbe.

Náramok z amazonitu frost je nádherný celok zložený z korálok, ktoré vyzerajú, akoby boli zmrazené. Tento dizajn pôsobí veľmi jemne a elegantne. Navyše sa hodí na akúkoľvek príležitosť.

Amazonitu sa hovorí kameň "nádeje” a prosperity. Je to jemný a priateľský kameň, ktorý dodáva človeku nádej a dôveru v budúcnosť. Zlepšuje intuíciu, psychické schopnosti, kreativitu a intelekt. Ukludňuje nielen mozog, ale celý nervový systém, prepája fyzické telo s éterickým. Vyrovnáva jin a jang energiu a udržuje ju v rovnováhe. A takisto udržuje v rovnováhe aj jednotlivé úrovne osobnosti. Pomáha hojiť citové traumy, zmenšuje obavy, strach, úzkosť. Na duchovnej úrovni amazonit pomáha pri prežívaní prejavov univerzálnej všeobjímajúcej lásky.

Náramok sa dokonale hodí k male tyrkysová neha (kombinácia mesačného kameňa a amazonitu).

Šperk pre nežné ženy, ktorým pripomenie ich spojenie s podstatou ženstva. Pri cvičení jógy vás krásne nastaví do sprituálnej roviny a upokojí. 

Korálky sú vo veľkosti 8 mm. Navlečené su na elastickej gumičke. Maximálna veľkosť 18,5 cm.

 

KONTAKTY

GERHARD OLÁH

Adresa: Šintavská 14

PSČ: 851 01 Bratislava

Email: olahgerhard@gmail.com

Telefón: +421 904 272 092

YmVkMzdhN